3d karbon folilija..DA ili NE???


Recommended Posts

Imam nekolike malo vece peckice od kamencica na haubi,pa sam hteo da je presvucem 3DKarbon folijom!!!!Zanima me sta vi mislite o tome je li to "seljacki" ako uradim ili nije...slobodno mi recite vasa misljenja...mnogo mi da izdvajam za frabanje cele haube a ovo mi nekako dodje dosta jeftinije,pa ne znam sta da radim??? :unsure: :unsure:

Link to post
Share on other sites

Prelepio sam retrovizore i metlice od brisaca i izgleda super,nije KIC ili ti neka seljana...auto mi je teget plava(metalik boja)..hteo sam opet da pitam,svaki komentar je dobro dosao...necu da zalepim 3D foliju ako vecina misli da je to SELJACKI,nisam u tom fazonu da unistavam auto

.... :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Sto kaze Casper zavisi koje je boje, doduse od opsteg izgleda auta. Kvalitetnom folijom ces resiti problem "kamencica" 100% Znam iz iskustva cale mi ima na S3, e sad dal je seljacki ili ne stvar je ukusa. Meni npr je bilo lepo pre 3god kad je stavio cale na krov i haubu, kad skoro niko nije imao. Sad mi je vec malo ciganija, jer i na svakava kola stavljaju ...

Link to post
Share on other sites

Seljacki je.

Ako je lose odradjena, ako su zazori otisli dodjavola i ako je auto u fabrickom stanju... Mada ko daje 800 eura za haubu verovatno je dao i xxxxx eura za felne, izduv, ogibljenje itd....

Link to post
Share on other sites

Seljacki je.

Ako je lose odradjena, ako su zazori otisli dodjavola i ako je auto u fabrickom stanju... Mada ko daje 800 eura za haubu verovatno je dao i xxxxx eura za felne, izduv, ogibljenje itd....

Tako je, pa onda može i xx za farbanje haube... Ajde sve i sve... al što sam video pežoa 407 celog prelepljenog imitacijom karbona, i jednog golfa 2 sa PRAVOM karbonskom haubom. Hauba vredi više od auta...

Link to post
Share on other sites