Planiram da kupim bmw 520 E34


Recommended Posts

Planiram da kupim bmw 520 E34 (motor M50TUB20, znaci Vanos) u skorije vreme pa me zanima kakvi su ti motori sto se tice trajnosti, koliko prelaze, na sta da obratim paznju... I zanima me kako se taj auto pokazao uopste, trapovi, ogibljenje, sta najcesce odlazi i tako to :preved:

Sto se tice potrosnje sa tim sam upoznat i mogu da se nosim sa tim, a ni oko odrzavanja nece biti problema, mehanicar sam pa sve sam odrzavam... Hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Anyone? :mda:

Evo ja vozim od skora E34 530 T i mogu ti reci da sam zadovoljan sa njim, mesta koliko hoces, motor je ok kao i sve ostalo, sto je za moje potrebe mozda i vise nego sto mi treba ali od viska ne boli glava.

Sto se tice potrosnje goriva ne gledam, gledam samo kada se upali rezervna lampa jer ako zelim malu potrosnju uzeo bih VW TDI ili sl. ali drugo nesto osim BMW-a ne dolazi u obzir. :dance3:

Inace sve zavisi u kakvom stanju ga kupis, ja sam cekao vise od 6 meseci dok nisam naleteo na nesto sto valja...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=21959&pid=202509&st=0entry202509

pogledaj link, moj savet ako si familijaran uzmi Touringa neces se pokajati a vidim i da si mehanicar dobro ce ti doci ;)

Link to post
Share on other sites

Greska, napisao sam 530 umesto 520 :unsure:

Nemoj sada "greška" :pleasantry:

Kao slučajno :lol: :lol: :lol: ( i ja bih 325, pa ne grešim :lol: :lol: )

Link to post
Share on other sites

Nemoj sada "greška" :pleasantry:

Kao slučajno :lol: :lol: :lol: ( i ja bih 325, pa ne grešim :lol: :lol: )

sad bas da je tako i nije ili? :prankster2:

bice jedna kocka mozda ;)

Link to post
Share on other sites

Evo ja vozim od skora E34 530 T i mogu ti reci da sam zadovoljan sa njim, mesta koliko hoces, motor je ok kao i sve ostalo, sto je za moje potrebe mozda i vise nego sto mi treba ali od viska ne boli glava.

Sto se tice potrosnje goriva ne gledam, gledam samo kada se upali rezervna lampa jer ako zelim malu potrosnju uzeo bih VW TDI ili sl. ali drugo nesto osim BMW-a ne dolazi u obzir. :dance3:

Inace sve zavisi u kakvom stanju ga kupis, ja sam cekao vise od 6 meseci dok nisam naleteo na nesto sto valja...

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=21959&pid=202509&st=0entry202509

pogledaj link, moj savet ako si familijaran uzmi Touringa neces se pokajati a vidim i da si mehanicar dobro ce ti doci ;)

Svidja mi se touring ali ipak sam za klasicnu verziju :D Stalno slusam od drugih "de ces to, mnogo trosi, skupo je za odrzavanje" itd... Jeste da trosi, ali i ne trosi toliko ako se vozi normalno, a BMW se ne kvari bas toliko kao ovi ostali krsevi da svaki dan mora da se cacka oko njega, ipak je to BMW :D Gledacu da uzmem nekog koji je u sto boljem stanju, da me ne bi bolela glava kasnije :)

Link to post
Share on other sites