BMW e61 poceo da skripi pozadi


Recommended Posts

vec neko vreme osecam da mi pozadi nesto skripi.

otisoa sam skoro kod jednog majstora on podigao auto na dizalicu,pregleda,kaze sve je ok,nema nista vidljivo jedino moguce je da su oni gumeni delovi pozadi malo oslabili pa oni..

auto prosao tehnicki posle toga ali meni iz dana u dan sve vise se cuje...

skripi na neravninama na putu,da ne pricam preko trotoara ili slicno,uzas koliko se cuje...

imate li neki savet ili da idem u servis na "brijanje" :lol:

Link to post
Share on other sites

Nemoj ko onaj iz Majstorske radionice,

"nešto mi škripucka od Sofije ..." :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

:)

ali pazi kad se ljudi okrecu ulicom da vide sta je, u poslednja 2 dana.

stvarno je problem,i to veliki.

ne ide mi se kod ovog sto sam bio, pokusavam da izbegenm servis ako nije nista komplikovanije.

znam da je tesko bilo sta reci dok covek ne cuje,ali mozda je neko imao slicne simptome,da vidim cemu da se nadam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

interesuje me da li si ispeglao taj problem mozda ?

imam isti problem na e39, samo preko neravnina i trotoara, specifcna skripa, majstor u ovlascenom servisu pretpostavlja da su ti gumeni delovi oko amortizera... sad i ja molim boga da je samo to...

jel si ti opravio to i sta je bilo u pitanju ?

Link to post
Share on other sites

Guma na koju naleze opruga amortizera, mora da je pukla ili ispala iz lezista pa opruga struze na nekom mestu o metalno telo amortizera. Ostar i jak zvuk skripe, tako bilo kod mene.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

sad tek vidim postove posle mojih, izvinite.

nisam napravio, i dalje tako skripi.

ne osecam nikakvu promenu u voznji, tehnicki prolazi bez problema, tako da sam to zanemario.

neka ide dok ide, kada stane napravicemo.

Link to post
Share on other sites

znas ... kada odes u ITA , ti vidis sta kupujes i koliko kosta ... a najebavanje pocinje onog trenutka kada te "domaci" ubace u masinu !

iliTi ... on ga vozi pa proda za DZ , ali dovoljno za glavnicu za osrednji auto srednje klase , pa idemo rate , rate , rate i tako u krug :D

Link to post
Share on other sites

slabije sam ga i vozio u poslednje vreme.

imam neku micru za po gradu a retko idem van grada.

ovde su dobri putevi pa se to i ne oseti i retko se cuje, jedino preko lezeceg, a i to je retko.

nesto sam izgubio volju za autom.

Link to post
Share on other sites