evo i moje bebice


Recommended Posts

nemam nikakve slike enterijera ali planiram da napravim nove slicice uskoro pa cu ih okacati....90 je god a motor je 93 skoro ubacen uvezen iz norveske presao 40000km

Link to post
Share on other sites

hvala na lepim recima ali moram priznati motor je M20 525i 12v toliko o tome...

auto je `90 god ali motor je`93......i jeste maska i hauba su mu zamenjeni originalnom tako da nije farbana niti nista drugo...

Link to post
Share on other sites

evo nekih novih slicica:

DSC06407.JPG

DSC06409.JPG

DSC06411.JPG

DSC06418.JPG

a sto se crne azdaje tice stize veceras posle 3,5 meseca rada na noj da bi se povravila u zivot....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
hvala na lepim recima ali moram priznati motor je M20 525i 12v toliko o tome...

auto je `90 god ali motor je`93......i jeste maska i hauba su mu zamenjeni originalnom tako da nije farbana niti nista drugo...

kako m20 12 v a 93 god, meni to nije nesto uredu al ajde mozda ja nisam shvatio najbolje, koliko je meni poznato 93 nije radjen m 20 .

Link to post
Share on other sites

Mislim shta reci? ;) :o :ok: Restajling petaja je do ja_а. Restajling petaja je do ja_а.. Daj koju sliku enterijera. :D :) :good:

Link to post
Share on other sites

ne druze nisi pogresio nego sam ja jer je auto sa koga je skinut motor 93 god a motor je 90 neka zadnja serija tog tipa motora,juce sam proverio tu informaciju....veruj mi i mene je kopkalo to pitanje...grese ljudi :pilot: :o :o :o :o :D :blink: :pilot:

Link to post
Share on other sites