Recommended Posts

Imam veliki problem. Kupio sam Bmw 320d 2001. 136ks. vozio ga dva dana i primetio da nekad slaze na gasu. potopim pun ono se nista ne desava. ponovim gas on zalepi za sediste. Odvezem se kod majstora i ostavim da mi zameni filter goriva(sumnjao sam na to) i on mi kaze zamenio sam vozio se i sad krenuo da ti dovezem kad ono nece da upali. I posle mnogo patnje on upalio ali radi na 600 obrtaja i preko nece, kao da ne oseca gas. pri paljenju slazem ga na alnaseru da prebaci te obrtaje i posle prima ko lud a cim pustim gas ispod 600 on nista. provere majstori pedalu gasa-nije, provere dizne-nije. i dodjemo do pumpe. u beogradu mi remontuju elektroniku bosch pumpe 200evra, ovde u Arandjelovcu mi nameste ono nece opet. opet zamenim elektronuku nece. danas vozili u servis u Mladenovac i dijagnostika kaze nema greske sem nege igle na dizni. Jednom recju poludeo sam. pitam vas kao iskusne za savet, sta li to moze biti, gde da vozim na popravku da li da remontujem celu pumpu. pola majstora kaze ovo pola ono a ja idem peske. hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites

moj drug vozio prosle godine, u hodu mu se ugasio. on ga upalio,vozio 10-20km on opet ugasio.

elem,simptomi skoro pa identicni i problem je bila bosch pumpa,ali ne elektronika.

problem je bio neki ventil na njoj koji nije davao pritisak a pricao mi je da mu majstor gledao na dijagnostici i nije magao da zakljuci da je on.

elem,ja samo da ti napisme ono sto sma cuo,ima ovde velikih poznavalaca,znace bolje i vise...

pozzz i ne zaboravi taj ventil,cini mi se da je pircao da imaju 2 na toj pumpi i da je neki koji je bio unutra u pumpi...

Link to post
Share on other sites