Recommended Posts

Pozdrav svima, moje ime je Vladimir Kovacevic, iz Vrnjacke Banje sam, trenutno studiram u Beogradu.

Vozim BMW e46 320d.

P.S. Okacio bih neke slike, ali se bas ne snalazim najbolje...

Link to post
Share on other sites

Hvala na pomoci, evo pokusacu da okacim jos neke slike..

Matori vozi 330xd e90 od nedavno, uzeo je u zamenu za 730d e65.. Nazalost slike od sedmice sam greskom izbrisao sa harda, ako uspem da nadjem neku, postavicu.

evo slike od e90

55291639073106023201265.jpg

Uploaded with ImageShack.us

P.S. Naravno svaki je cipovan! :lol2:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

namontirane 18-ice, trenutno se menja prednji branik, savlja lip spojler, farbaju lajsne u boju auta, a gril u crnu mat, stavljen short shifter, zamenjena rucica menjaca i postavljene m aluminijumske papucice :)

u planu su jos zadnji branik, mf trokraki volan, naslon za ruku, neki lep zavrsetak izduva :)

bice jos slika kad se zavrsi...pozdrav

39615145352280198634518.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

vidim da su slike izbrisane, deaktiviran mi je stari nalog na imageshack

benka je prodata, našla je novog ponosnog vlasnika, a u međuvremenu je došla nova :)

BMW 320ci e46 ClubSport

img0547ok.jpg

img0543wa.jpg

automobil je kupljen u Beogradu, kada sam ga uzeo stanje je bilo manje više fabričko osim cd playera, za sad je odrađeno sledeće:

zadnji lonac protočni kod Pirketa, PiperCross filter za vazduh, angels eyes, presvučen volan kod Sove, papučice, zatamnjena stakla, felne 18-ice...

u planu je još: led štopovi, fabrički player sa navigacijom, neki distanci, dobro poliranje i par kozmetičkih sitnica.

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...