E46 Nema signalizacije prilikom zaključavanja-otključavanja


Recommended Posts

Pozdrav svima. Prilikom zaključavanja i otključavanja auta ne pali mi se nikakva signalizacija osim svetla u kabini. Inače sve savršeno radi preko daljinskog(zaključavanje,otključavanje,otvaranje gepeka,podizanje-spuštanje stakala) samo nema ni svetlosnog ni zvučnog signala.

Da li postoji neka varijanta da se taj sistem prebaci na neki "silent" režim, pa mi je možda to uključeno ili je nešto neispravno?

Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze, ne znam jel to fabricki tako, ali isto ti je i kod mene. Kad ga otkljucam samo mi upali sva svetla u unutrasnjosti auta, ne pali mi svetla, zmigavce niti se pali neki zvuk.

Mislim tako je bilo, dok mi kljuc nije prestao da radi.

Link to post
Share on other sites

Podesavanje ya ymigavce se vrsi dijagnosticki, meni kada sam uyeo auto isto nije bilo nikakve svetlosne sognaloiyacije, pa mi je BMW Bata, dijagnosticki to resio.

Link to post
Share on other sites

Kao sto Leon rece.....Kodiranje DWS modula koje traje 3 minuta...Da ti se aktivira svetlosna signalizacija(po zelji) prilikom otkljucavanja i zakljucavanja.Posto nije preterano komplikovano mozda ti neki servis to napravi usluzno....

Link to post
Share on other sites

svetlosna i zvucna signalizacija postoje i mogu da se aktiviraju samo u slucaju da postoji fabricki alarm...

Nema fabrički alarm. Inače, jel' bi bilo moguće to odraditi preko "Bosch KTS 520" sa ESI Tronic 2010, tj. da li odgovara ova dijagnostika za BMW?

Link to post
Share on other sites

Nema fabrički alarm. Inače, jel' bi bilo moguće to odraditi preko "Bosch KTS 520" sa ESI Tronic 2010, tj. da li odgovara ova dijagnostika za BMW?

100% :dance3:

Link to post
Share on other sites