u cemu je problem..ler gas?


Recommended Posts

samo na leru ovako ...neki put se umiri .u voznji je normalno za sada

lamda sonda?

jel moguce filter za gorivo da pravi problem posto ima neki šugavi?

falš vazduh ili????

zna neko sigurno?

hvala

Link to post
Share on other sites

Ovde je u pitanju pozicioner leptira na usisnoj grani ili je nategnut ili neispravan pa ler ventil nemoze da stabilizuje obrtaje jer nema dovoljno informacija :lol:

Link to post
Share on other sites

ne desava se bas ovoliko brzo promena obrtaja kao na klipu ovo sam uzeo samo za primer...ponekad radi sasvim normalno kao da nema problem ali se ipak javlja ovaj problem svremena na vreme :blink:

vise spusta obrtaje nego sto ih dize .preko podigne do 1000 -1200 pa polako spusti na 500-600 rmp pa opet u krug ...neki put uradi to vise puta pa se stabilizuje i radi normalno ...

a da pocelo da se javlja posle ili malo posle kad je ostao bez goriva u rezervoaru tj nije ostao totalno bez goriva. odbijao saradnju pokazivac goriva a po kasnijim proracunima predjenih km trebalo bi da je ostalo jos malo goriva par grama ili miligrama :lol:

zato najvise sumnjam da je povukao nesto sljam vazduh pesak šljunak mrtvi mačići...

Link to post
Share on other sites

ja imao potpuno, ali potpuno isti problem do prije neki dan.... odveo ga kod Radulovica u Budvu na dijagnostiku, i jedina greska koju je prijavio je bio protokomjer vazduha, zamjenili njega i totalno drugo auto.... mada je meni taj protokomjer imao ucinka i na druge stvari, trzao mi je ponekad u voznji....

moj ti je savjet da odes kod nekoga da ga prikopcas na komp. i mogu se kladit da ce ti izbacit isti problem kao meni...

Link to post
Share on other sites