Carbon folija


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne bih nista dirao ovako je ok .folije izgledaju nekako jeftino ali mozes da probas pa ako ti se ne svidja skines.

Link to post
Share on other sites

Jedini savet kada je u pitanju folija, uzmi neku kvalitetniju, ionako ti ne treba ni ceo m2.

Stavljao sam foliju na štopove (dok ne nađem štopke koje želim), pa sam imao priliku da razgovaram sa majstorima.

Pre mene je tip montirao na krov carbon koji je negde platio 900 din/m2. Ubeđivali ga majstori da to ne radi, budući da su već imali posla sa sličnom, pa je morali skidati kasnije ljudima jer se napola odlepljivala, bledela i sl. :angry:

Jbg đubre, još montirana spolja pod svim atmosferskim uticajima.

Nađi neku bolju da uštediš sebi i pare i vreme i nerve.

Link to post
Share on other sites

Ok drugar,ako znas neku kvalitetnu od nekog proizvodjaca mozes mi reci,a drug ce da mi lepi posto je vec lepio na par auta i super je odradio..

Link to post
Share on other sites

Do sada nisam lepio sebi ni jednu.

Foliju za štopke sam uzeo po preporuci u "Oracal"-u (imaju prodaju u BG-u i u NS-u). Video sam da su oni imali i carbon foliju, koja predpostavljam da je bolja od ovih "no name" što se prodaju, ali imaš na forumu par mesta gde su ljudi već postavljali carbon folije, pa mislim da bi ti bilo najbolje da se posavetuješ sa majstorima koji ih lepe, i sigurno ćeš dobiti iz prve ruke informaciju koji carbon se pokazao dobro.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

nikad nisam shvatao zasto guraju ovu lamperiju u :e30: :unsure:

moj ti je savet samo 3M-ovu foliju

Ni meni :/

Evo bas sam danas kupio metar 3M carbona,nisam imao pre vremena,pa cu sutra da idem kod drugara da mi uradi to,pa stavljam slike :))

Link to post
Share on other sites