Recommended Posts

Interesuje me taj 316 sa 1.9 motorom od 105hp. Znaci kako se pokazao u e46-tici,jel to slab motor za tu karoseriju,da li ima neke boljke,jel ima lanac ili kais,potrosnja,itd... Unapred hvala na odgovoru...

Link to post
Share on other sites

Interesuje me taj 316 sa 1.9 motorom od 105hp. Znaci kako se pokazao u e46-tici,jel to slab motor za tu karoseriju,da li ima neke boljke,jel ima lanac ili kais,potrosnja,itd... Unapred hvala na odgovoru...

Ja imam 318i motor je isti kao i u 316i ,samo ovaj je valjda 16v sa 118hp a kod tebe je 8v sa 105hp , e sad snaga ... nje nikada nije dosta vuce solidno ,kad ga vozis na visokim obrtajima ide super ali naravno da su jaci motori bolji cak imaju i slicnu ili za nijansu vecu potrosnju ali zbog vece registracije nisu mnogo popularni.Potrosnja se krece uglavnom od 10 do 12 litra plina moze i vise i manje zavisi od voznje.Ima lanac .Najvece boljke su vezane za trap ali nista strasno (kugle i sileni po ovim kraterima stradaju a ne mogu se promeniti samo kugle nego mora cela viljuska ).Posto ima lanac daleko su jeftiniji servisi ,samo ulje i filteri i vozis .Ako te interesuje jos nesto pitaj .Poz

Link to post
Share on other sites