Recommended Posts

u pitanju je e46 restailing sa fabrickim parking senzorima, kada ubacim u rikverc pisti konstantno jedno tri sekunde pa prestane sto ce reci da je neki pregoreo, i to krajnji desni jer jedino on ne zuju kad mu se priblizim, e sad to se desava samo kad je vlazno vreme, intresuje me jel on crko skroz i ako jeste da li zna neko gde mogu da nabavim polovan iz prve ugradnje

Link to post
Share on other sites

u pitanju je e46 restailing sa fabrickim parking senzorima, kada ubacim u rikverc pisti konstantno jedno tri sekunde pa prestane sto ce reci da je neki pregoreo, i to krajnji desni jer jedino on ne zuju kad mu se priblizim, e sad to se desava samo kad je vlazno vreme, intresuje me jel on crko skroz i ako jeste da li zna neko gde mogu da nabavim polovan iz prve ugradnje

To te verovatno zajebava los kontakt ne znam kako se skida da ocistis kontakte i malo bolje izoliras posto te zeza samo po vlaznom vremenu ,verovatno ne treba da se menja ...

Link to post
Share on other sites

I mene zeza kad je hladnije vrijeme ili kisha..ali ja sam kriv, to mi se desilo nakon shto sam ga prao ruchno sa onim aparatom pod pritiskom. Nisam znao da mozhe da se oshteti ako ga bash temeljno peresh sa onom mashinom.

Link to post
Share on other sites

probao sa instalacijama i isto se desava s tim sto je od juce poceo da pisti svaki put kad ubacim u rikverc, ostaje zamena da li neko ima neki polovne iz prve ugrdnje

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

javi samo sta si uradio za te senzore imam identican problem na e39 a ne bih da me klepetaju u servisu...

Link to post
Share on other sites

meni u "drinjaku" rekli, kao 110eura da mi ispegla to, ali on je lud, za sve trazi x 4 ...

Link to post
Share on other sites

Pozovi me na 062281035, da ti objasnim kako da resis problem. Posto me mrzi da pisem na 35 stepeni... :lol:

Link to post
Share on other sites

Pozovi me na 062281035, da ti objasnim kako da resis problem. Posto me mrzi da pisem na 35 stepeni... :lol:

sad sam tek vido ovo ... zovem te danas da mi kazes :D

Link to post
Share on other sites