Recommended Posts

daklem kupio sam e39 530d 2002 god bez telefona unutra, u 528 imam bmw-ov telefon, ali ovde kolko vidim taj se ne uklapa...neko mi je spomenuo da uz ovaj auto je isla motorola, ali sve su to nagadjanja.... koji telefon ide uz ovaj, i gde mogu da ga nabavim, nisam video nigde na oglasima ?

dajte pomagajte ljudi :)

Link to post
Share on other sites

Fabricki su se ugradjivali Simens,Nokia,Motorola sa bezicnim slusalicama i Simens i Motorola sa kablom.Znaci nije nagadjanje nego je tako.Konkretno kod mene je Simens u pitanju.....

Ah da.....Tesko ces naci orginalan telefon plus da je ispravan a da nekosta puno puta puno.Mozda je bolja varjanta da orginalno postolje zamenis nosacem za neki od modernijih telefona tipa Iphone ili BlackBerry ili Nokiu.Imas ih na ebay-u u izobilju.

Link to post
Share on other sites

lele sta naplacuju 150e, ipak cu da se potrudim da nadjem neko postolje za iphone ili nesto tako, u pravu si. <_<

Link to post
Share on other sites

zamisli...ti sa "ciciom" u autu , zvoni telefon (tata te trazi - da vratis auto) ... vrh vrhova ! p.s - nemoj lakat kroz prozor i telefon u isto vreme

Link to post
Share on other sites

Ne kapiram te pontdom? sta kao tata mi kupio bmw? hehe...a ne mogu istovremeno, nije automatik...;-)

Link to post
Share on other sites