PROBLEM SA FABRIČKIM ALARMOM


Recommended Posts

Pozz svima. Imam slijedeći problem na svom BMW 320d karavanu (facelift 2003.g.p.)- alarm se uključuje iz "neobješnjivih" razloga ponekad. naime auto je u garaži i nigdje nikakvog kretanja sto bi asociralo na senz. pokreta a alarm se uključi!!! Ovo se ne dešava konstantno ali pravi mi problem posto mi se desavalo već par puta pa više nisam siguran kad će se ponovo glupirati. Dođe m i da ga isključim ali ne znam kako ili molim savjet ako je neko imao ovakav problem.

Testirao sam alarm na senzor pokreta i radi međutim zašto se uključuje kad je sve "mirno"!

hvala!!!

Link to post
Share on other sites

prekidac je levo kod akumulatora... i ja imam isti problem i ne znam kako da ga resim... meni se konstantno pali, ne ponekad... pozz

Link to post
Share on other sites

pazi moju taktiku... otvorish zadnja vrata, pritisnesh kod menjaca ono centralno zakljucavanje vrata... on zatvori sva vrata i ti zatvorish zadnja.. tada alarm nije aktivan.. ja nazalost tako zakljucavam.. ili udjesh na suvozacevo mesto, zatvorish vrata zakljucas tim dugmetom, otvorisah vrata gurnesh prstom onu "iglu" zatvorish vrata i to je to .... sva vrata zatvorena i gepek zatvoren a alarm nije aktivan.. pozdrav

Link to post
Share on other sites

Pitanje još jedno- isključim ovaj džek i čisto da vidim da li alarm i dalje radi - zaključam auto kad ono ponovo svijetli ona trepćuća lampica kod retrovizora??? E sad se pitam da li je alarm uopšte isključen?

Link to post
Share on other sites