da li odgovaraju


Recommended Posts

Da li odgovaraju gume koje su mi na e46 205 55 16 na e39 posto ce ovaj covjek da skida svoje gume koje je kupio prije 10 dana a njegove su 225 55 16 trebalo bi da odgovaraju moje jel tako

Link to post
Share on other sites

Nije sve isto.

1. 205/55 R 16 u odnosu na 225/55 R 16 su uže, ali i niže.

2. O tome kako će izgledati na e39 ne vredi ni komentarisati.

3. Kakve felne ima na e 39? Koje su širine ?

Link to post
Share on other sites

Nije sve isto.

1. 205/55 R 16 u odnosu na 225/55 R 16 su uže, ali i niže.

2. O tome kako će izgledati na e39 ne vredi ni komentarisati.

3. Kakve felne ima na e 39? Koje su širine ?

Evo slika od auta pa pogledaj felne mozda ces znati koje su posto ja se u to bas i ne razumijem

http://www.autodiler.me/auto_oglasi/14720

Link to post
Share on other sites

Nasao sam na internetu tacne dimenzije felni sa ovog e39 i mog e46 na e39 su 7Jx16 ET:20

a na moj e46 su 7Jx16 ET:47 tako da mogu te gume lagano barem ja mislim s tim sto su uze 2cm a to ne bi trebalo da pravi neku veliku razliku :dance3:

Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam shvatio bilo je bitno samo dali odgovaraju o izgledu kako stoje na autu nije bilo reči,pa naravno daće izledati malo čudno ali to je to. ;)

Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam shvatio bilo je bitno samo dali odgovaraju o izgledu kako stoje na autu nije bilo reči,pa naravno daće izledati malo čudno ali to je to. ;)

Pa trebalo bi da odgovaraju jer nije to neka razlika a kad covjek vec oce da skida gume sa e39 koje je kupio prije par dana a i moje su skoro nove plus ako stavim moje sa e46 odgovarace mi i zimske kad dodje zima tako da ne vidim zasto ce biti cudno ako su 2 cm uze a felne su potpuno iste sirrine i jos mi ovaj momak ciji je e39 kaze da su iste te vec bile na njemu tj 205/55R16

Link to post
Share on other sites

Ma Druže samo ti zameni nije to neka razlika biće to ok, samo istina na e39 lepše bi stajale 225 55 16 nego 205 55 16 ali to što sam rekao da će igledati malo čudno je zato što auto sa širim gumama uvek lepše izgleda,( barem meni). :)

Link to post
Share on other sites

Ma Druže samo ti zameni nije to neka razlika biće to ok, samo istina na e39 lepše bi stajale 225 55 16 nego 205 55 16 ali to što sam rekao da će igledati malo čudno je zato što auto sa širim gumama uvek lepše izgleda,( barem meni). :)

Jeste sve si ti to u pravu i meni naravno ali moram covijeku dodat 500 eura doplate a da kupujem jos sad i gume malo ce me mnogo izaci onda tako da neko vrijeme ce bit ove :unsure:

Link to post
Share on other sites