Recommended Posts

Dugo razmišljam da nabacim maglenke na svoju kockicu,pošto sam našao,odnosno ukazala se dobra prilika nisam siguran šta mi je činiti vezano za instalaciju.Ispod haube sam pronašao nekakve žice koje dolaze do odgovarajućeg mesta predvidjenog za maglenke,koje se završavaju sa nekakvim džekovima plave boje.Interesuje me jel to postojeća instalacija za maglenke ili nije........moram da napomenem da u autu imam jednodelno dugme samo za zadnju maglenku........ne znam jel dovoljno zameniti prekidač i staviti dvodelni ili je potrebno još nešto ubaciti-vezati? Moram da napomenem da su svetla sva lepo vezana pozicija,kratka i duga tako da mu žice koje sam naveo ostaju višak..........

Link to post
Share on other sites

Konektori za maglenke izgledaju kao konektori za duga svetla, ima plavih, belih, zutih ali oblik bi trebalo da je isti

Sto se tice prekidaca probaj pa vidi da li ima struje na dzekovima kad ukljucis prekidac

IMG_1026.jpg

Link to post
Share on other sites

moraces da stavis relej na mestu predvidjenim za to. naravno da se nalazi u osigurackoj kutiji. proguglaj malo i nacices semu osiguracke kutije i videces tacno koji relej gde ide. bez releja nista nisi uradio.

Link to post
Share on other sites

Mirko jeste majstor, ali si ti vec po deseti put vrlo nekulturan

Sta smo svi mi koji smo se potrudili da napisemo nesto da pomognemo, budale?

Da napisem, sto bi rekli taksativno, na cemu je zasnovano ono sto sam ja napisao

1. Pogledao sam sliku tvog auta, video crne poklopce koji nisu tu fabricki

2. Pretpostavio da su ranije bile maglenke na kolima, jer ih je neko stavio

3. Zato sto su plavi dzekovi a ne beli procenio da je instalacija naknadno postavljena

3. Sigurno znao da auto koji fabricki nema maglenke nema ni nikakvu instalaciju za njih

4. Maglenke su posle skinute, a cisto sumnjam da je neko skinuo prekidac sa dva tastera i stavio obican

5. Sto sve u svemu dovodi do zakljucka da postoji mogucnost da je instalacija i za prednje maglenke prevezana na taj jedan taster

6. I napisao da proveris da li ima struje na tim dzekovima, jer ako jeste ti treba da se smaras da nadjes taj prekidac

i da se lepo nesto zapali kad ga "udenes" jer je instalacija prevezana ko zna kako

Link to post
Share on other sites

Mirko jeste majstor, ali si ti vec po deseti put vrlo nekulturan

Sta smo svi mi koji smo se potrudili da napisemo nesto da pomognemo, budale?

Da napisem, sto bi rekli taksativno, na cemu je zasnovano ono sto sam ja napisao

1. Pogledao sam sliku tvog auta, video crne poklopce koji nisu tu fabricki

2. Pretpostavio da su ranije bile maglenke na kolima, jer ih je neko stavio

3. Zato sto su plavi dzekovi a ne beli procenio da je instalacija naknadno postavljena

3. Sigurno znao da auto koji fabricki nema maglenke nema ni nikakvu instalaciju za njih

4. Maglenke su posle skinute, a cisto sumnjam da je neko skinuo prekidac sa dva tastera i stavio obican

5. Sto sve u svemu dovodi do zakljucka da postoji mogucnost da je instalacija i za prednje maglenke prevezana na taj jedan taster

6. I napisao da proveris da li ima struje na tim dzekovima, jer ako jeste ti treba da se smaras da nadjes taj prekidac

i da se lepo nesto zapali kad ga "udenes" jer je instalacija prevezana ko zna kako

Momak,ja ne znam u čemu je tvoj problem i gde sam ja to po deseti put vrlo nekulturan? Takodje ne znam zašto se osećaš kao budala? Potražio sam pomoć,dobio neke odgovore,tvoj sam takodje uvažio i napisao da ću proveriti,jel tako? Gde u celoj priči vidiš sebe kao budalu? Ako se zaista tako osećaš,zaobilazi moje teme u širokom luku i nikakav problem..........Hvala ti na drugom delu posta,odnosno na tvojim zapažanjima.....i ja sam to primetio i posumljao i svakako što bih prvo uradio to bi bila tvoja preporuka vezano za struju......mislim da te nisam ničim uvredio niti ponizio da bih od tebe dobio gore navedeni kometnar.........Mirka sam nazvao majstorom zato što to i jeste,čak si i sam potvrdio,smatram da je čovek jedno veliko IME kada su pitanju vozila koja mi volimo. Zaista mi nisi jasan............

Link to post
Share on other sites

Mirko jeste majstor, ali si ti vec po deseti put vrlo nekulturan

Sta smo svi mi koji smo se potrudili da napisemo nesto da pomognemo, budale?

Da napisem, sto bi rekli taksativno, na cemu je zasnovano ono sto sam ja napisao

1. Pogledao sam sliku tvog auta, video crne poklopce koji nisu tu fabricki

2. Pretpostavio da su ranije bile maglenke na kolima, jer ih je neko stavio

3. Zato sto su plavi dzekovi a ne beli procenio da je instalacija naknadno postavljena

3. Sigurno znao da auto koji fabricki nema maglenke nema ni nikakvu instalaciju za njih

4. Maglenke su posle skinute, a cisto sumnjam da je neko skinuo prekidac sa dva tastera i stavio obican

5. Sto sve u svemu dovodi do zakljucka da postoji mogucnost da je instalacija i za prednje maglenke prevezana na taj jedan taster

6. I napisao da proveris da li ima struje na tim dzekovima, jer ako jeste ti treba da se smaras da nadjes taj prekidac

i da se lepo nesto zapali kad ga "udenes" jer je instalacija prevezana ko zna kako

be cool drugar, ti si jedan od retkih na forumu koji hoce stvarno da pomogne i koji se stvarno trudi, svaka ti cast na tome!!! nema potrebe za ovim... :clapping: :drinks:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...