Recommended Posts

bmw010fotoemilconkic.jpgbmw009fotoemilconkic.jpgbmw008fotoemilconkic.jpgbmw007fotoemilconkic.jpgbmw006fotoemilconkic1.jpgbmw005fotoemilconkic.jpgbmw004fotoemilconkic.jpgbmw003fotoemilconkic.jpgbmw001fotoemilconkic.jpg

Dugo sam tražio neku kocku u solidnom stanju,pre oko 2 godine naletim na ovu,kupim je i od tada se vozikam pa sve pršti. Pošto se dugo nije vozio,neke sitnice sam morao zameniti i evo od tada se vozikam sa svojom porodicom bukvalno svuda po Srbiji (za beli svet nemam parke).......boljih kockica sigurno ima,ali mislim da ni moja nije loša..........

Link to post
Share on other sites

Hvala,sve što si naveo je u planu,planirao sam i felne da promenim,recimo oz 15 ili alpina 15........skup je to sport,treba se izboriti u današnje vreme,prehraniti porodicu i sačuvati neki dinar za svoju dušu(maglenke,felne.........)

Link to post
Share on other sites

Volan ima navlaku koja mi dobro dodje jer nemam servo(lakše se mota-ne kliza),sedišta nigde nisu pocepana pa čak ni vozačevo,sva su u fabričkom stanju,a zaštićena su od dece koja znaju da naprave katastrofu po kolima-iz tog razloga su sa presvlakama,za bolje felne i gume trenutno nemam para...........ne znam koji volan i sedišta bi trebalo da stavim?

Link to post
Share on other sites

predpostavio sam da su losa sedista pa zato imas presvlake,mnogo lepse bi izgledalo bez onih prasvlaka,a volan bi mogao neki mt2 da stavis koji je mnoogoo lepsi od ovog,a i bolje lezi u ruci...

Link to post
Share on other sites

Sedišta su sačuvana zahvaljujući presvlakama,a što se tiče volana-totalno si u pravu,mada za cenu volana mt2,ja bih radije kupio maglenke......volan u kockicama jeste ružnjikav,ali je fabrički pa mi ne smeta niti je izgled presudan da bih menjao isti..............

Link to post
Share on other sites

Ne da nije loša, nego mi je baš drago što se mogu naći tako očuvane i kod nas, a da su u svakodnevnoj upotrebi.

Volan možeš menjati ili nemoj, ako želiš da ostane fabrički, ali ako su ti u redu sedišta, lepša bi bila definitivno bez presvlaka. Po mom ukusu još kraj auspuha reši, i možda maglenke i :pilot:

U svakom slučaju, stvarno je odličan. :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...