Recommended Posts

Cekaj, jel ti konstantno gori lampica za dsc ili sta?

Ako ti gori konstantno a pored nje ti gore i za abs, i za paknove, onda ti je ili otisao senzor za abs,dsc,paknove itd... on kosta za taj model 30eura nov u bmw line-u...

ili ti je mozda otisao (sto se cesto desava) centrala abs (kompjuter koji kontrolise sve to, ta proklizavanja itd) e ako je on, onda ode 250e...

najbolje da odes na dijagnostiku stave ti oni neki svoj da ustanove kvar koji je i resis to... leti nije problem voziti bez dsc-a, al kad krenu kise i zima onda je vec potreban koliko toliko...

nadam se da sam pomogao, javi sta si uradio...

Link to post
Share on other sites

Cekaj, jel ti konstantno gori lampica za dsc ili sta?

Ako ti gori konstantno a pored nje ti gore i za abs, i za paknove, onda ti je ili otisao senzor za abs,dsc,paknove itd... on kosta za taj model 30eura nov u bmw line-u...

ili ti je mozda otisao (sto se cesto desava) centrala abs (kompjuter koji kontrolise sve to, ta proklizavanja itd) e ako je on, onda ode 250e...

najbolje da odes na dijagnostiku stave ti oni neki svoj da ustanove kvar koji je i resis to... leti nije problem voziti bez dsc-a, al kad krenu kise i zima onda je vec potreban koliko toliko...

nadam se da sam pomogao, javi sta si uradio...

[/quo

modul abs u srbiji tesko da ces naci za 250e,u stvari nemoguce ga je naci,a nov je oko 600e

Link to post
Share on other sites

U stvari ja sam nasao bio za 250e... samo treba truda i strpljenja...

ako si nasao ja cu ga kupiti odmah za te pare,samo treba da pazis da li si nasao bas taj koji tebi treba,e39 do 1999 god nosi oznaku modula 000 i njih ima poprilicno,posle 1999 god ugradjuju se moduli sa oznakom 001 i oni su podlozni crkavanju i njih ne mozes naci ama bas nigde polovne,tako da ako si nasao raspitaj se koji je,mnogi su trazili pa na kraju kupili preko za 300-400 e polovne,ja sam isao u bugarsku i tamo platio 250e

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...