Recommended Posts

Konacno pazarih auto i TO bas BMW-a :D B) (nisam ja za bolje :) ), tako da cu se voziti ko gospodin covek. :P :)

U pitanju je crveni BMW 315 82' god. :

- motor od 1563 ccm

- snage 55 kW (iste snage kao i Yugo Florida :lol: )

- muzikom

- alu felnama

- plinom

P.S. - Slike uskoro.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala na lepim zeljama. :)

Slike ce biti cim budem oprao auto (videcu da to bude sto pre), posto nebi bilo lepo da ga slikam prljavog :lol: (jel tako?).

P.S.-Mozda ce pasti i jedan mali klip. :)

Link to post
Share on other sites

Udomio ga Nidza kod mene u kraju,svaki dan ga vidjam :) kako je Beograd mali...palanka BRE :)

Sad i ti da ga cuvas i odrzavas, nemoj da ti ga cigani iz Dalmatinske ne ocerupaju! :lol:

Link to post
Share on other sites

Cuvaj ga upola koliko i ja i bice dobro!

nemoj da ti ga cigani iz Dalmatinske ne ocerupaju!

Iskrivis jednom glavu i posle kad te vide beze svi cigani iz Dalmatinske!znam iz iskustva,naredjao sam ih par puta nije im bilo dobro!

Link to post
Share on other sites

Ne pomaze to Nidzo,meni su isti ti cigani ukrali bajs kad sam bio klinac,i nasao mi ga jedan inspektor,komsija od preko puta. Bio neki ciga,imao nekih 20 godina tada i komsa mu nalupao samare,odvalio ga. Ali je i dalje nastavio da krade po kraju. A po svoj prilici su mi oni drmnuli plejer iz kola!!! Uff,aj da ne kvarimo coveku temu vise,nek uziva u crvenom ferariju :)

Link to post
Share on other sites

Jebote ja tek sad provaljujem koliko je lep ovaj auto... Valjda sto ga nikad nisam video po danu,a da je bio cist... A meni su bas ove felne cool,nekako obicne,ali extra! A bojaaaaaa.... je*e kevu!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...