Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, sem "malog dodatka" koji je dokupljen danas.

Huh... to mora da nije bilo jeftino. Ja sam preko njih narucio bas neke delove za dvojku i fino su me odrali. Jos je to bila najpovoljnije moguca varijanta. Ali ovako barem znas da imas originalan deo koji ce ti maksimalno sluziti :(

Link to post
Share on other sites

Svaka cast treba imati volju za ovo bez obzira na finansijske mogucnosti.To je prava ljubav prema bmw-u.

:( :blum: :blum: :good: :D

Link to post
Share on other sites

Volja ce uvek biti tu, samo treba odrediti prioritete. :preved: :preved:

bmw2002 jos su ti delovi finansiski pristupacni tj. jeftiniji u odnosu na delove iz nekih drugih prodavnica. :preved:

Link to post
Share on other sites

Happy update no. 2 :( :( :preved: ;)

Juce su sa masinske obrade podignuti: blok, glava i radilica. :D :e30:

05022009074tf1.jpg

05022009075kd2.jpg

Pogodite koji je novi klip. :lol: Inace ova slika je posvecena Nidzi crvenom. :D

05022009073ng1.jpg

Link to post
Share on other sites

Happy update no. 3 (poslednji) :preved: :preved: :preved: :preved:

Juce je konacno auto dovezen od majstora :drinks: i sad predstoji period extremno lagane voznje. :preved: :drinks: :dance3:

Evo par slika od prekljuce kad se ubacivao motor :dance4:

12022009076mh7.jpg

12022009078dr7.jpg

12022009077un1.jpg

12022009079rr7.jpg

12022009082xo0.jpg

a evo i dva video klipa od juce :dance3: :dance4:

Link to post
Share on other sites

To se zove ljubav prema autu.

Osmeh mi uvek ozari lice.

I da recimo posle 3-4 meseca moras da ga prodas, svi (mnogi) bi rekli da si ga precenio i preterao.

Koliku li ces kompresiju dobiti?

Link to post
Share on other sites

svaka cast , sad si siguran u kvalitet auta

Link to post
Share on other sites

Ma bombona :preved: Jedino se pitam zasto si farbao blok? Izgleda to super ovako na hladnom, ali posle nekoliko ozbiljnijih voznji ima sve da ti se oljusti. Sem ako nisi koristio termorezistentne boje sto bi svakako bilo sjajno.

Link to post
Share on other sites

Zadovoljstvo je mnogo kostalo, al ne zalim ni jedan jedini ulozen dinar (da bude jos neki na nasim putevima :) ) i moj osmeh da moze spojio bi se na potiljku. :) :) :lol2: :)

Kolko znam koriscena je termorezistentna farba za farbanje bloka.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

dobih informaciju da imas problema sa motorom,ako je tako kao sto sam cuo ,majstore koji su ti radili motor treba o prvu banderu okaciti,brate mili tolika investicija a da ne bude dobro , katasrofa

Link to post
Share on other sites

Majstori,majstori cast izuzecima ali ima onih kojima je zaista mesto na banderi mene je prepar godina odradio jedan za medalju ovko nesto sam radio na tadasnjem autu Mercedesu 123 Majstor odradi sve ali ne zameni spaner i meni auto posle 20-ak dana pokida lanac ,ja popizdim odem kod njega i lepo se coveku pesnicki obratim pa je ceo postupak ponovio ali o svom trosku. :)

Link to post
Share on other sites