Recommended Posts

Napokon stigla nova vozalica kupljena na CH aukciji .

bez lazne skromnosti prezadovoljan sam i odusevljen ocuvanoscu vozila i kako je auto odrzavan ,postoje sve fakture svi servisi radjeni kod dilera u bmw-u ,od opcija nema samo kozu ni navigaciju ali i to ce biti za koji dan...

kubika 1'995 cm3

143 konja

116 000 kilometara

ovo ostaje kod mene bar dok ne predje 200 000-ti km

detaljne slike sutra po danu jer sam se bakcao ceo dan oko auta gledao razgledao detaljno i sve je tip top ... :pilot:

IMG_4103.jpg

IMG_4104.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za pocetak ove lejsne ne mogu da smislim pa to leti i menjam sa alu, andjelke idu obavezno i navigacija to vec imam pa sledi update za koji dan...

Link to post
Share on other sites

definitivno jer su zaebane za odrzavanje i veoma lako se ''gule'' i vec imaju sitne riseve ... lete jos danas ...

u nedoumici sam ne znam koje da stavim alu ili crne <_<

kasnim sa slikama ali bice uskoro :)

Link to post
Share on other sites

IMG_4118.jpg

IMG_4115.jpg

IMG_4125.jpg

IMG_4124.jpg

IMG_4121.jpg

IMG_4122.jpg

trenutno stanje je da je odlican osim sitnih detalja koje treba doterati do perfekcije

trenutni radovi u toku - ciscenje farova spolja - pokazacu postupak

instalacija andjelki ali prvo da se farovi ociste

imam nedoumicu jednu auto ce biti opremljen kozom e sad ne znam dal da stavim trimove tj lajsne sive ili grafitne kao interijer?sugestije su dobrodosle.

takodje prebacujem unit od klime nize jer ide DYNAVIN ANDROID 3G WiFi DVD GPS i druga cuda na njemu se prikljucuju.

toliko za sada :e30:

Link to post
Share on other sites

danas uradjena restauracija farova koju sam opisao u rubrici

''URADI SAM''

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23083&pid=208248&st=0entry208248

cekaju se andjelke da stignu za koji dan pa se to montira :preved:

Link to post
Share on other sites

evo tacno nedelju dana koliko je kod mene i polako odmicem sa planiraim radovima

danas sam odradio grilove u crno

IMG_4202.jpg

IMG_4207.jpg

IMG_4206.jpg

postupak rada sam takodje opisao u uradi sam topic Black Out Grill DIY, BMW e46 --> http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23119&pid=208606&st=0entry208606

pa kom treba moze da se baci na posao

Link to post
Share on other sites

zlaja.so pa mora tako ... ipak je clan porodice , koliko ti nju mazis pazis toliko i ona tebe :kiss3:

7 dan namestena navigacija tac-skrin dvd gps gaming 3g wifi digital TV i druge bla bla zavrzlame...

evo neke slike kako se uklopilo i neke od opcija koje ima --->

IMG_4215.jpg

IMG_4229.jpg

IMG_4220-1.jpg

IMG_4222.jpg

IMG_4221-1.jpg

IMG_4223.jpg

IMG_4225.jpg

IMG_4224.jpg

IMG_4238.jpg

IMG_4237.jpg

Link to post
Share on other sites

Dobro kaže Zeljkamp stavi sliku cele table ovo izgleda super, lepa mije ta fabrička navigacija, a što se tiče tvojih radova svaka ti čast vidi se da voliš to što radiš samo tako nastavi :) :) :)

Link to post
Share on other sites

IMG_4245.jpg

nije fabricka inace ... fabricka nema tac-skrin,android sistem, wifi,usb ,memoriska kartica i druge opcije ali uklapa se kao fabricka i moze jos da se nadogradjije sa rikverc kamerom, bezicnim dodatnim monitorima itd...

ovo je za sada slika malo raskopusanog ali ide to polako ...i naravno s'uzivanjem

hvala na kom. Ziveli

Link to post
Share on other sites

...a izvini molim te ... zasto tvojim postovima , kada su drugi u pitanju tupis k ... , za sve ono sto nije fabricki , a sada ta tvoja navigacija (koja nije fabricka) ispade naj bolja ???

Link to post
Share on other sites

ovo mi je bila savrsena solucija jer da sam se odlucio da uzmem original navi od e46 ispalo bi me vise novcanica i vise posla.original uredjaj sa kasetom je oko 200 do 300 polovan pa onda CD unit za na navi ide posebno 100 /150 evra pa ako je kasetas treba CD sarzer 80/150 pa kablovi 50

trip zesci i kad uzimas polovno ne znas sta je i dal je dobro...

ovo lepo jedan uredjaj sve na jednom mestu a ima mnogo vise opcija od original standardnog GPS-a za bmw ... a i ne izgleda uopste lose,odlican kvalitet i

vise sam nego zadovoljan jer sam mislio kad sve te opcije spakovane u jedan uredjaj da ce biti spor ali nije uopste ,online mogu da radim update softvera i skidam nove mape,igrice itd ako mi trebaju.

preporucujem.

Link to post
Share on other sites

pomeni je zvuk bolj da se ne uvrede oni koji imaju or CD imam i ja CD u dr autu ...

inace podrzava sve komande na volanu cak i vise ...ima telefonski imenik ,OBC informacije itd

ovde imas info

http://www.ebay.de/itm/DYNAVIN-Multimediagerat-BMW-E46-D99-AND-/160844523126?pt=Technik_Auto_Hi_Fi_Navigation_Einbau_Navigationssysteme&hash=item257314a676

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.