restauracija farova na bmw e46


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

mislim da moze da se sanira. najbolje bi bilo kada bi rasturio far i pogledas dali te ''fleke'' se nalaze na povrsini unutrasnjosti fara ako je cista povrsinaonda se to lako sanira istom metodom kao na pocetku opisano.

ne vidi se na slikama bas najbolje ali mislim da je ta kobna zastita fara popucala

Link to post
Share on other sites

Skidao sam staklo i nije iznutra, zato i mislim da ostecenje nije povrsinsko, ali probacu tvojom metodom da ispoliram, pa ko prezivi pricace ;)

Hvala ti u svakom slucaju, javljam rezultat svakako :)

Link to post
Share on other sites

ako je ostecenje je povrsinsko i ako nije izbilo na unutrasnjosti fara 100% ces ga srediti poliranjem ajd pa javljaj ishod

obrati samo paznju kad ga matiras moraces celu povrsinu da uradis a ne samo deo koji je ostecen i neces znati ishod dok ga ne ispoliras u svakom slucaju max 30-tak min posla :preved: -unutrasnjos povrsine fara nemoj da diras -

mislim da je tvoj far u boljem stanju nego sto je moj bio...

ajd pa srecno :preved:

Link to post
Share on other sites

ja verujem da ce uspeti nije to neka mustra :)

Zeljkamp kazi mi koliko taj lik naplacuje za takav poduhvat?

ujedno postavi br telefona i cenu ovde pa nek ljudi zovu ako im nije filing da sami odrade :preved:

Link to post
Share on other sites

Ja nisam radio kod tog lika ali sam video njegove radove i nacin na koji radi na nekom drugom auto forumu. Tamo ga clanovi hvale a ja bih mu takodje dao cistu 5-cu! Bitno je napomenuti da posle poliranja zastiti far odgovarajucim sredstvom, tako da bi trebalo da taj njegov rad traje a ne da bude, kao kod vecine majstora, "drzi vodu dok majstori odu". Elem, da ne davim vise, evo ga broj pa neka ga zove ko bude hteo. ;)

065/442-7272 Slobodan

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja bih ovaj Turtle Wax Headight Lens Restorer probao na plasticne vizire ali gde ga naci i kupiti u beogradu, mozda neko donosi iz eu? koja mu je cena?

ili kojom drugom varijantom da ispoliram vizire a da komonente imam u srbiji da kupim

Link to post
Share on other sites

ja bih ovaj Turtle Wax Headight Lens Restorer probao na plasticne vizire ali gde ga naci i kupiti u beogradu, mozda neko donosi iz eu? koja mu je cena?

ili kojom drugom varijantom da ispoliram vizire a da komonente imam u srbiji da kupim

probaj preko ebay.de da ga narucis ako ne uzmi bilo koji polis za plastiku

Link to post
Share on other sites

Far sredjen, ispao je skoro kao nov :preved:

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Link to post
Share on other sites