Obrtomer umesto sata?


Recommended Posts

Na mom bimeru iz 1986god pored brziomera nemam obrtomer nego analogni sat :)

e sad moze li se sa druge table to namontirati i i jel se to lako kaci (po mogucstvu da radi i potrosnja)

ili za ovaj model to nema? video sam na bmw 316 1983 da ima pa bi iblo logicno da moze i kod mene :D

Link to post
Share on other sites

Menjas celu tablu za to. Takodje ima kod Igora, napisao sam ti njegov broj tamo gde si trazio branik. Al pazi da uzmes od cetvrtaka,a ne od sestaka jer ce ti lagati obrtaji...

Menjas celu tablu za to. Takodje ima kod Igora, napisao sam ti njegov broj tamo gde si trazio branik. Al pazi da uzmes od cetvrtaka,a ne od sestaka jer ce ti lagati obrtaji... Najbolje da gledas da ti se poklope fabricke sifre sa tvoje table sa tom koju uzimas,pise na njoj kad je skines.

Link to post
Share on other sites

Pa dobro,sve jedno. I ja kad sam uzimao drugu tablu izvadio sam bio njen brzinomer i stavio svoj da bi mi ostala moja kilometraza. Ionako mu i dalje treba neka tabla iz koje ce da izvadi obrtaljku... A trebalo bi da bude od istog motora,jer ja imam od cetvrtaka sat na sestaku pa mi laze za nekih 300 obrtaja

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Može sigurno. Ja sam u E30 to radio, ali moraš da vodiš računa da Ti sat bude od benzinca, ako Ti je auto benzinski ili obrtuto. Zadnji činčevi u potponosti odgovaraju. A jeftinija varijanta da na otpadu uzmeš samo obrtomer i zameniš sa satom. I to ti radi bez problema. Javi šta si uradio. :drinks: :drinks: :drinks:

P.S. dođi u Niš i Ja Ti odradim gratis. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.