Recommended Posts

mozete mi reci koja je razlika izmedju fabrickih cd playera u e46 bussines i profesional,posto hocu da kupim a nasao sam ova dva,ovaj drugi je skuplji za 20e

Link to post
Share on other sites

veeeelika, ja imam bussines....slabiji je dosta, manji ekran i losiji zvuk.... koliko ti kostaju ta cuda... ne moj da preplatish, mnogi lupaju cene!!! sa srecom, pozz

Link to post
Share on other sites

veeeelika, ja imam bussines....slabiji je dosta, manji ekran i losiji zvuk.... koliko ti kostaju ta cuda... ne moj da preplatish, mnogi lupaju cene!!! sa srecom, pozz

Koliko je po tebi korektna cena za Business, a kolika za Professional i sta ti to znaci lupaju cene? Posto prodajem moj, voleo bih da mi kazes da li sam ga precenio ili ne? Cenu sam formirao tako sto sam video cene na ebay-u i cene kod nas, mada ih kod nas nema puno.

EBAY Nemacka

EBAY Engleska

Link to post
Share on other sites

procitao sam na bimerz da je razlika samo u izlaznoj snazi ali kazu da je vrlo malo.biznis ya 110 a profesional 130.Mada sam razmisljao da uzmem alpinu novu sa usb 15200,koja je verovatno 10 puta bolja od fabrike

Link to post
Share on other sites

procitao sam na bimerz da je razlika samo u izlaznoj snazi ali kazu da je vrlo malo.biznis ya 110 a profesional 130.Mada sam razmisljao da uzmem alpinu novu sa usb 15200,koja je verovatno 10 puta bolja od fabrike

Bokice, imas privatnu poruku. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam moj koji ima i podrsku za mp3 i aux iz poslednje serije za e46 platio ispod 100e, sve preko toga za audio cd koji ima 4x22w snage je previshe... osim ako nije onaj ozbiljan professional sa dvorednim displejem... pozz

Link to post
Share on other sites