gane

e38 730d crveni

Recommended Posts

@vlada-t

Zao mi je te crne sedmice bila je jedna od najlepsih na sirem podrucju a najbolje stvari sam ja uzeo od njega za moju sedmicu!

Zato sam i postavio sliku,to je ta visina ;-) samo sto bih ja i felne zamenio,bez razmisljanja!

Veruj mi ja ne bi ni pod razno dao moje felne,meni lepse moje,stvar ukusa ali x puta se lakse odrzavaju a koliko su jake da i ne pricam,sve aluminijumske se ogrebi i ostete ove ne!

Predobar, ali predobar!!!

Ne mogu da sacekam da uzmem auto od Klinika i da stavim prednja sesista koja bi trebalo da budu gotova kad i kola!Maestro Storeli je nadmasio sam sebe evo da vam pokazem sedista u fazi rada!hehe

image_fe53c1610fd96c9102814105cde0d5329c267a61cc.jpg

image url upload

steta samo sto nije imao dovoljno one vrhunske kože tj sto nije bilo da se kupi, kad je prvi put uradio prednja sedista. Ono nisam video u zivotu!

Mada i ovo sad je vrh

Videces i ovo isto je ne prevazidjeno, bruka jedna!Meni licno ova bolje izgledaju opet stvar ukusa!

'///M-ova sedista i sprtske kadice,ne moze u minicu zbog ulja i pomadice!' :-D

Koliko para ruke,koliko materijal?

Iskreno nemam pojma koliko sta kosta,mnogo toga sam radio i mnogo toga se radi,zavrsavaju se prednja sedista,sve novo i novi grejaci, radi se posle zadnja klupa sa mini barom isto sve novo i grejaci i u planu je i presvlacenje gepeka tako ima posla i materijala!

Ne znam sta bih rekao na sve ovo :D samo bih voleo uzivo da vidim auto kad se zavrsi....sedista sam video uzivo kod storelija ono nije humano kako izgleda

Gane, sto se ne drogiras kao sav normalan svet. Vrhunska masina

Taman kada misliš da nema gde više sa tom sedmicom ...

Jedva čekam da vidim kako to sve izgleda :)

Gane, ja neću ništa da kažem. Sve znaš šta mislim. :) :) :)

svaka cast, samo cim budes u mogucnosti, i budu gotove te prepravke kaci slike, da i mi malo uzivamo :)

a zna li se sta je sa crnom e38, zasto se kupusa?

Evo jedan video sa Kosutnjaka okupljanja i rostiljanja!

Evo sediste je gotovo sad se tapaciraju plastike oko sedista da bude sve perverzno i unikatno!Teku radovi na amortima stigli diskovi i kljesta od 750 jos neke gumice i to je kompletno!Creca na amortima necemo da stavljamo plasticna i tanka nego ona najbolja za kamione da se u radu nesto ne dogodi!Toliko za sada a slika sedista je radjena telefonom kad se sve kompletira bice profi slike ovo samo da vidite kako otprilike izgledaju!

image_ec2e406fda43bbbc056e0cb0488b45cc43f5359f8d.jpg

post a picture

Storelli je odradio posao fantasticno, stvarno je bio u pravu kad je rekao da je bolje ovo sa lajsnama crvenim nego konci. Mislim da ce da sednu u auto kao budali šamar :D