Recommended Posts

Postovani istomisljenici,

Zovem se Dusan i zivim u Nisu,imam 25 godina, u BMW sam se zaljubio cim sam shvatio da postoje automobili. Prvi u kome su me provozali bio je e 30 negde pocetkom devedesetih (ako se dobro secam). Marta meseca smo tata i ja kupili BMW e46 318 restajling, proizveden cetvrtog jula 2002,motor n42b20a 105kw 143ks valvetonik. Normalno, odmah je postao uvazeni clan porodice.

Ali....

Ima ugradjen plinski uredjaj ac200. Neki ce da mi kazu da je to jako los uredjaj za taj auto drugi se nece sloziti itd...

Pre mozda mesec dana prijavio mi je gresku. Na kompjuteru je rekao da se pokvario senzor bregaste. Kad sam ga zamenio prestao je da mi radi plinski uredjaj. Kada sam vratio stari senzor uredjaj je proradio medjutim ponovo mi se pali zuta lampa...

Molio bih nekoga koji ima isti motor na plin da mi kaze koj je najadekvatniji plinski uredaj za taj auto i gde bih mogao da ga ugradim. Bilo bi super ukoiko to moze da se obavi u Nisu...

Srdacan pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...