Recommended Posts

Dakle javlja mi se problem tako sto ne dize temperaturu samo upali lampicu koja je nalik one posude za dolivanje vode i izbaci mnogo vode (oko 3 litra) ,prvi put mi mse desilo pre oko mesec dana pozvao sam majstora on dolio vodu i na onom plasticnom srafu ispustio vazduh i tako resio problem ,juce mi se isto to dogodilo i ja sam na isti nacin to resio .E sada me zanima zbog cega se to desava i kako mogu da za stalno resim problem ,to mi se nije desavalo dok nisam ugradio plin pa sumanjam da je nesto do njega??? Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Verovatno je ostalo vazduha u sistemu ili negde uvlaci vazduh,a mozda je i dihtung glave prosvirao,pipni mu creva od vode kad je ugrejan auto,recimo posle 20-30 minuta voznje,ako su tvrda kao kamen onda je dihtung 90%

Link to post
Share on other sites

Sad vidim da si ugradjivao plin,onda je ostalo vazduha jer oni seku creva od vode da bi isla voda kroz isparivac,mora se izluftirati dobro ceo sistem,tu ima vazdusni cepova i oni prave problem,i obavezno sipaj antifriz a ne vodu

Link to post
Share on other sites

Sad vidim da si ugradjivao plin,onda je ostalo vazduha jer oni seku creva od vode da bi isla voda kroz isparivac,mora se izluftirati dobro ceo sistem,tu ima vazdusni cepova i oni prave problem,i obavezno sipaj antifriz a ne vodu

I ja sumnjam na to ali mi je cudno jer mi se to desilo pre jedno mesec dana i kada je ispusten vazduh presao sam oko 1500 km bez nikakvih problema i sad mi se to ponovo desilo :( pa se bas pitam odakle povuce taj vazduh ,i dali je moguce da ima vazduha u negde u crevima i da vremenom napravi taj cep i izbaci vodu. Da napomenem da sve drugo radi kako treba i klima i plin i grejanje ...

a gde ti izbaci vodu???

izgleda da je izbaci na cepu gde se doliva .

Link to post
Share on other sites