Najbolji, najstabilniji auto


Recommended Posts

na trapu? Koji ili koja su to auta koja su najizdrzljivija na trapu, koja su dobra za krivine i brzo uletanje u iste a da nije nezan kao pezo, citroen itd... ?

tj savrsen trap... mi treba, ostalo me ne zanima,jeli lep ili nije, jeli dozel ili benzin... itd...

Link to post
Share on other sites

Po meni se svaki auto moze po zelji spustiti i uz neko sportsko vesanje i dobre siroke gume moze dobiti auto koji kao pegla lezi u krivini ,ali time se gubi na udobnosti i funkcionalnosti koja je potrebna prosecnom vozacu,ne moze se preci preko lezeceg niti ivicnjaka a po ovim nasim kaldrmama osetices na volan svaku pukotinu u asfaltu a kamoli rupu ili neki krater...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

na trapu? Koji ili koja su to auta koja su najizdrzljivija na trapu, koja su dobra za krivine i brzo uletanje u iste a da nije nezan kao pezo, citroen itd... ?

tj savrsen trap... mi treba, ostalo me ne zanima,jeli lep ili nije, jeli dozel ili benzin... itd...

Kazu da ne postoji glupo pitanje, vec samo glup odgovor..

Nikada se nisam slagao sa tim..

Link to post
Share on other sites

Dabi dobro lezao treba da tezina bude podjednako rasporedjena na prednjoj i zadnjoj osovini. Za to su dobri skoro svi BMW, e30 je skoro najbolji zato sto je najlaksi, porsche 944 i 968 su isto super, nissan S13,14,15, Skyline R32,33,34, Supra, itd. Uglavnom auta sa zadnjom vucom. Ja sam imao golfa 4 R32 koji je bio spusten ali me je nerviralo sto je bio tezak napred i uvek se mucio u krivinama. Na istoj stazi istog dana sam vozio M3 od druga koji je bio 10 puta bolji. Vozio sam i moj e30 na istoj stazi i iako nema snage kao R32 mnogo je bio laksi za krivine

Link to post
Share on other sites