kritike i prijedlozi ovo ono i to


Recommended Posts

e ovako posto mi se BMW Roooom ponudio da mi odradi nesto u photoshop ja sam mu okvirno objasnio sta ocu na stylingu avta odraditi i on je to i odradio na brzake ali ispalo je ODLICNO bas onako kako sam ja otprilike zamisljao sad me zanimaju vasi savjeti i kritike oko toga sta bi jos trebalo a sta ne ono cisto radi nekih smjernica u sredjivanju kad dodje ono na red uglavnom imam ove pragove i rep ali trazim ove felge pa ako nista polovno ne izleti idu nove jer su meni osobno BOLESNE

tako svaki komentar je dobro dosao bez ustrucavanja kazite svoje misljenje

normal_47c037f8a8dd9.jpeg

Link to post
Share on other sites

pa okvirno bi trebalo ovako izgledati 70% zatamnjena sva stakla

auto je u planu da se farba u crvenu perlu felge ce da budu bijele sa kristalima nazad ide moj stari auspuh sa 4 zavrsetka i M3 retrovizori

otprilike to bi to bilo i naravno sestak pod haubom obavezno :angry:

radovi bi trebali zapoceti krajem 3 mjeseca na jednoj kockici iz 83 godine

Link to post
Share on other sites

felne nisu lose, al ima masu felni koje bolje leze na kocku... mozda neke "old school" ??

ma trazio sam BBS RS ali to kosta jbt mogu da avion napravim od auta dok te u 16' velicini uzmem

a ove su bile drugi izbor :angry:

Link to post
Share on other sites

a brock b1?

nema sanse felge su ok ali su mi se brate da ti pravo kazem OGADILE jbt na svako drugo sredjeno auto stavili brock b1 bilo do opel bmw golf svaki dan ih vidjam tako da sam reko necu da stavljam B1

Link to post
Share on other sites

Odlicno, nema se tu sta mnogo dodavati jedino te niskoprofilne, malo im daj na debljini. Bar mi se tako cini na slici da si ga bas utanjio.

Stvar ukusa.

ma to mi je leek u ps na brzake napravio uglavnom prednje idu 215/45 sad me zanima oce li biti problema da se nazad stave 235/40/16' bit ce izvuceni rubovi oce li to kaciti sta mislite ?

Link to post
Share on other sites