Recommended Posts

Dakle uzeo sam pre par meseci i zamenio sve zvucnike, imam 2x16,2x10 i tweetere marke Clarion a plejer je Pioneer sa usb-om. Plejer sam po sebi ne moze da povuce svih 6 jer nema toliku snagu (4x50) pa me zanima da li je bitno koje cu pojacalo staviti da bi sto bolji zvuk dobio. Mene zanima cistina i kvalitet zvuka na prvom mestu, ako moram menjati kablove da li uzeti 10mm, 16,20..... I naravno dodjosmo do plejera, kupio sam ga pre 2 godine novog ali moguce da cu ga smeniti za plejer sa dvd....

Ako neko ima savete i moze pomoci bio bi zahvalan cisto da ne kupujem nesto sto ne vredi a preplatim

Link to post
Share on other sites

Moras da odredis koliko para ces da das,od toga zavisi koliko kvalitetne stvari ces da uzmes, ako mozes sve da platis nesmeta da kabel za napajanje bude sto deblji naravno treba ti i kondenzator mi. 1 a moze i 2 farada,pogledaj tamo gde sam ja predstavio moj Auto imas sasvim pristojan komplet naravno moze i bolji ali ja sam resio koliko para dajem i to je to srecno u odabiru ;)

Link to post
Share on other sites

Stavi napred sto kvalitetnije sisteme,pozadi woofer,pojacalo i ako bas hoces elipse i to je to ;) a ako mislis da uzimas plejer,moj savet iskljucivo Alpine ;)

samo reci koliko para oces da das ?

Link to post
Share on other sites

Pa sto se tice para, ne bi davao preko 500e za tu zezanciju, video sam da moze da se nadje i polovno a da je dobro, kablovi nisu mnogo skupi doduse a kazem plejer sam ne moze izvuci zvucnike. Ceo set je nov samo treba da moze da svira i da je cist zvuk nikakve gluposti , odvaljivanje basova i to

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniau..._1500_wati_rms/

malo ozbiljnije ozvucenje,al imas sve sto ti treba i mnogo vise od toga ;)

daj mu 500e i da peva kao slavuj :D

Hvala za update brate ali reko ti imam kompletne zvucnike nove, u martu sam ih kupio - Clarion. Iskreno ne treba mi 1000w muzike pre bi dao vise para na player sa dvd-em nego da mi odvaljuje. Meni je cistina zvuka bitna i treba mi pojacalo da bi izvukao 6 zvucnika

Link to post
Share on other sites

Bilo koji da kupis neces pogresiti, samo ti treba onaj adapter sto ide oko playera :lol:

Pazi kad veze nemam o kom adapteru pricas hahhahaha Ali koje kablove bi morao uzeti za ovo, nesto je bilo budzeno izgleda i nije to to, sprizio sam zadnje Clarion zvucnike sad su na reklamaciji :( koja debljina mi treba, ovaj Clarion ima i neko kao mini pojacalo i koliko vidim moze da tera 6 kom sto je super jer imam 4 zv i 2 tweeter-a tako da bi trebalo da da lep zvuk skroz

Link to post
Share on other sites