Recommended Posts

Pregledao sam mnogo mnogo mnogo oglasa ovde, iz dosade.

Svasta se nudilo, raspravljalo...

Jedna stvar mi toliko bode oci da ne mogu da izdrzim vise. Bilo je mnogo oglasa koji nude neku robu ispod svake cene, ma upola cene i kada pratim datume, 10-15 dana se polemise o tome pun gas, a roba na kraju ode preko halo oglasa.

Hajde da uvedemo jednu novinu, to predlazem adminima i ucesnicima, da se napravi uslov za ucesce u temama oglasavanja.

Neka ima pravo da ostavlja postove ovde samo onaj ko uplati na ime cluba odredjeni depozit, koji moze uvek da uzme nazad, ali da izgubi pravo ucesca u diskusijama oglasavanja.

Neka svako moze da gleda, a samo ko plati depozit od samo 2000din na primer moze da kaci oglase i odrovara na teme.

Ovo mi je postalo vise smesno. Loze se kao uuu kako je extra, uuuu kako bi mi legle, uuu pa dzaba je i ? Nista, prvo pitaju da li moze na taj i taj model, pa ako moze, onda nista, samo su pitali...

Jeee...

Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje ali ovo sto si predlozio je smesno.

Ako nesto hocete ovde promeniti, onda stavite da na oglase nema odgovora.

Razlog je taj jer covek recimo prodaje felne, a oni onda tu nastave o distancima jer ne pasu. Jos ih tip upozorava da ne otvaraju pitanje o distancima, jer je njegov oglas iskljucivo prodaja felni.

Jednostavno, stavis oglas sa cenom, a koga zanima moze se obratiti na private.

Mozda gresim, sta znam, ali mozda i nije lose.

Link to post
Share on other sites

Ovo za depozit bi unistilo bilo kakvu potencijalnu trgovinu.Predlazem da se za svaki deo da sto vise slika sto je moguce detalnijih.Potencijalni kupac u vecini oglasa stice utisak da su delovi za BMW jeftiniji nego za Yuga.Opet je cudno zasto tako jeftini delovi ne mogu da se prodaju i po par meseci! Npr kao nove alu felne za e30 sa gumama kao novim su 50eur a znamo svi da dobra polovna guma nije ispod 15-20 eur.Da se prodaju samo gume uzelo bi se vise para.Ostaju felne koje kad bi se prodale kao stari aluminijum bi opet imale cenu koja bi sa prodatim gumama daleko prevazisla tu cifru od 50 eur.Moze da se kupi 4 alufelne za e30 za 50 eur ali su gume za bacanje a felne su obicno krive i sa aluminijumskom korozijom i da se dovedu do fabrickog stanja treba mnogo vise od 50eur.Ovo je samo primer.Moguce je da je neko prodao auto pa da daje delove posto-zasto da bi pocistio podrum ali takvih slucajeva nema puno.Drugo protokomer ovde ne bi vredeo vise od 50eur a nov je 700eur.Sedista za e30 su ovde navodno kao nova komplet 50 eur a presvlacenje istih je 150eur.Glava za m20 obradjena i sredjena je 100 eur a samo ispitivanje,ravnanje,vodjice,poliranje ventila i sl dolazi skoro do te cifre..Nije mi jasno...Samo znam da polovan deo za bilo koji BMW IMA MNOGO VISU CENU ako je stvarno dobar.Sve sto se nudi je navodno u perfektnom stanju!I nas je svet cudan,uvek ce za haubu punu gita od 30eur smatrati za bolju od one koja je 50 eur a kao nova je.Ne znam sta vi kazete na sve ovo?

Link to post
Share on other sites
I nas je svet cudan,uvek ce za haubu punu gita od 30eur smatrati za bolju od one koja je 50 eur a kao nova je.Ne znam sta vi kazete na sve ovo?

To je tacno...logika je nasa..sto sam prosao jeftinije, bolje sam prosao...secas se one izreke "nisam toliko bogat da mogu da kupujem jeftine stvari"

Link to post
Share on other sites

Predlog je stvarno kriminalan,sta kao dam 2000,a prodajem,lupam,stopaljku koja vredi 20e. Koja je poenta... Sem toga,niko nikoga ne tera da postavlja ovde oglas,uvek su tu Halo oglasi koje cita mnogo vise ljudi nego ovaj forum i to je to. Po meni,vrlo jednostavno...

Link to post
Share on other sites

Naravno da je moj predlog bio ishitren jer je bio predmet mog nerviranja.

Mnogo me nerviraju price te jeeee ala je extra, daj da kupim de si, e bas mi to treba i slicno, a onda nema prodaje i nema.

Naravno da je edukativno i to bi trebalo da ostane tako, meni je nedoumica kako ljubazno zamoliti ljude da ne pisu poruke kao da su na buvljaku, da vidim ovo, da vidim ono, a sta mu treba? nista! kao da moraju da ubiju vreme do rucka, pa hajde da se zajebavaju...

Ima tu jos jedan primer na istu temu, koji uzasno nervira, ali ako ga napisem, ceo forum ima da me zaskoci, ali sta cu, nervira me...

Link to post
Share on other sites
Bez ljutnje ali ovo sto si predlozio je smesno.

Ako nesto hocete ovde promeniti, onda stavite da na oglase nema odgovora.

Razlog je taj jer covek recimo prodaje felne, a oni onda tu nastave o distancima jer ne pasu. Jos ih tip upozorava da ne otvaraju pitanje o distancima, jer je njegov oglas iskljucivo prodaja felni.

Jednostavno, stavis oglas sa cenom, a koga zanima moze se obratiti na private.

Mozda gresim, sta znam, ali mozda i nije lose.

Uh..malo bolje pogledaj tu temu,covek je pitao za te distancere,kako izgledaju,ima li ko sliku,jel to dobro i ostalo,koliko vidim,odgovori su bili na njegova pitanja,a ne znam od kud mu onda pravo da kao navodno nas upozorava da mi ne otvaramo novu temu,a on je zapoceo tu istu :) :preved: :blink: :blink: :blink:

Ja sam za predlog da stavimo umesto 2000 recimo 50 eura,ipak je nekako manje 50 od 2000 :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Uh,i da,komentari jesu takvi,nemam para,skupo je i slicno,ali na kraju,se nesto i desi,kao recimo to da sam ja danas bas kupio turbinu sto prodaje goxxy,i sada ce za koji mesec da se pojavi jos 1 535i,ali turbo :preved: :preved: :preved:

kako sam detaljno opisao sve,prosto se sam sebi divim hehehehe... :) :)

malo sale,nadam se da ne smeta.. :)

Link to post
Share on other sites
i na kraju jel prodade peticu? :)

bolje si je pretstavio u oglasima negu u Automobili članova :preved:

stoppostingna4.gif

Izvini druze, citam tvoje postove i mogu ti reci da si mi tako da kazem prijatan lik, ali si sada krenuo djonom.

Ja ovaj samo prodajem, a vozim M5 E34 i tek mu spremam premijeru na automobili clanova...

525? ccc... Nema sanse...

Sala, naravno... :blink:

Link to post
Share on other sites

ma kakav djon druze :) ja sam ti mirotvorac .

i sto kazu ljudi ne nerviraj se. ...vidis da osnovne stvari ne mozemo da realizujemo a kamoli neko da da neku kintu...

najbolje bi bilo kad bi izdejstvovali jednu sobu kao parlament i tu da glasamo za predloge i da se izabere neka osoba koja bi te predloge sprovela u delo i kad se realizuje predlog postovi se brisu i idemo sa novim predlogom...ujedno kada bi to predlozio sada svi bi se slozili :preved: a od realizacije nista :blink:

tako da ...nemam pojma gde skripi ...tako da

ja odustajem i suzdrzavacu se od daljih predloga i glasanja

mogu jedino uskociti nekom pošalicom :blink: ili nekim glupim off postom

ujedno glasam da cujemo drugi predlog dragog naseg cenjenog clana ///Misic-a pa da pristupimo glasanju :blink:

prvi predlog vecinom se odbija :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.