Napusteni automobili


Recommended Posts

Pod haubom je 2.5 sa neke E34 iz 92-e..Na kratko smo ga upalili i radio je lepo..A i u uopsteno ispod haube je sve maltene u super stanju..

Link to post
Share on other sites

Veruj mi da neznam..Mogu ako budem ovih dana u prolazu da svratim opet do njega pa da ga pitam..koliko se secam on mi rece da ga je izasao oko 3000e..Koliko tu ima istine..? Nudi mi on njegov ceo motor i menjac za 200e,ako mu ja nadjem neki 1.6 ili 1.8 posto bi on hteo da ubaci zbog manje registracije a i potrosnje..A posto motor izgleda extra malo me sad to i kopka.. :)

Link to post
Share on other sites

kad prolazis pitaj dali bi menjao za stranca 316 ,318 ili 320 nije bitno moze da bira kupe ili limuzinu .pa javi ako hoce uzmi mu telefon da nas povezes :)

Link to post
Share on other sites
Veruj mi da neznam..Mogu ako budem ovih dana u prolazu da svratim opet do njega pa da ga pitam..koliko se secam on mi rece da ga je izasao oko 3000e..Koliko tu ima istine..? Nudi mi on njegov ceo motor i menjac za 200e,ako mu ja nadjem neki 1.6 ili 1.8 posto bi on hteo da ubaci zbog manje registracije a i potrosnje..A posto motor izgleda extra malo me sad to i kopka.. :)

Auto izgleda skroz opako!!!

Pitaj ga za cenu u ovom stanju ili ako hoce moze i zamena za moju kockicu 2.0????

Link to post
Share on other sites

Grujo naravno da izgleda sad šugavo.zamisli ga da se ofarba i spusti na neke lepe feluge....mmmmmmm

to ti isto kad bi potopio neku mladu cigancicu u Dunav i kad bi je izvadio bila bi lepsa od Maraje Keri ili Vitni Hjuston :)

''Nikad ne znas sta se krije ispod štroke'' stara kineska poslovica :)

Link to post
Share on other sites

Nije stvar samo u farbanju. Da bi dobro izgledao mora da se bolje uklopi. Pogledaj kako mu stoji zadnji branik i kako mu je rep na gepeku visi od krila. A generalno je stvar ukusa, meni licno je "prebudzen"...

Link to post
Share on other sites

jbt toliko truda ljudi uloze u neko auto pa da posle zavrsi kod nekih cigosa a sto gadafi kaze malo jos posla na ovome dobra farba felge neke mocne i prepakovati branike i ostale stvari ovo bi moglo da bude jako mocno auto ne zbog izgleda koji mi se osobno nesvidja previse vec zbog toga sta bi bio unikat na cesti i na tuning styling natjecanja bi mogao da ide i sigurno nebi ostali ravnodusni kad bi se doveo u xtra stanje

Link to post
Share on other sites
Veruj mi da neznam..Mogu ako budem ovih dana u prolazu da svratim opet do njega pa da ga pitam..koliko se secam on mi rece da ga je izasao oko 3000e..Koliko tu ima istine..? Nudi mi on njegov ceo motor i menjac za 200e,ako mu ja nadjem neki 1.6 ili 1.8 posto bi on hteo da ubaci zbog manje registracije a i potrosnje..A posto motor izgleda extra malo me sad to i kopka.. :)

Mislim da bi dzoni vr mogo da mu napravi tu kombinaciju....

Link to post
Share on other sites

Svratio sam danas do ovog lika..Zamene nece,kaze da mu najvise odgovara da nadje neki motor od 1.8(i to sa stranca) pa da ubaci u njega,al' ako bi to moglo sve da se izvede za nekih 200 jura.. :acute:

A mozda bi ga i prodao,al' ne ispod 3000..Kako se meni cini,izgleda da je ova zverka osudjena na propast na tom otpadu.. :D

Link to post
Share on other sites