Napusteni automobili


Recommended Posts

Ljudi jel znate nekoga ili je neko od vas iz zemuna? Sevina ulica kod prvomajske! Ima dva autica koji bleje vec duze vreme tamo! Jedan je u losem a drugi u ne bas sjajnom stanju! slikacu ih pa cu da postavim slike!

Link to post
Share on other sites

sam broj na tablici mu kaze i koja je sedmica u pitanju

mislim da je to od jednog kolekcionara koji zivi na dorcholu

upoznao sam ga jednom prilikom i imao je par ovih starih sedmica i svakoj je na tablici pisalo koja je

moguche da je to jedna od njih

mada, ostale su bile u top stanju...

Link to post
Share on other sites

Ljudi jel mozda ima zainteresovanih za 735 haman, 89 ili 87 god u extra stanju, koza extra felne... redovno odrzavan...

Kupio ga drugar i mozda bi ga prodao, pa ako nekog interesuje...

Link to post
Share on other sites
Otvaram temu o napustenim BMW vozilima, evo jedne slike za pocetak.

napustenie21ff3.th.jpg

greota :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Jeste to je ta.Mogu jos slika da postavim ako nekog zanima ali covek trazi mnogo para za nju.

gde u Vranju i how much?

Link to post
Share on other sites
gde u Vranju i how much?

U vr 1200e,ima i jedan udaren ali kucan i to dosta lose odradjen (kick to je onaj sto ga uzo moj drug) bili krimotehnicari ali nisu mogli da ga puste mnogo providno...........vodi se na 83/12. motor super radi 1.8 m10 je u pitanju,ima servo :suicide2: unutra je extra ocuvan......Mislim vidi se iz aviona da je stranac......:preved: trazi 500e ako nekog zanima.Mogu i slike da iskopam.......

Link to post
Share on other sites
U vr 1200e,ima i jedan udaren ali kucan i to dosta lose odradjen (kick to je onaj sto ga uzo moj drug) bili krimotehnicari ali nisu mogli da ga puste mnogo providno...........vodi se na 83/12. motor super radi 1.8 m10 je u pitanju,ima servo :suicide2: unutra je extra ocuvan......Mislim vidi se iz aviona da je stranac......:suicide2: trazi 500e ako nekog zanima.Mogu i slike da iskopam.......

pa postavi fotke,onako,bez obaveze,da ih vidimo,mozda se neko odluci za trgovinu.ovde u surdulici nema napustenih ali ima par dobro ocuvanih kockica,mozda da ih slikam i ubacim(za arhivu,hahaha),jer nikad dosta fotki naseg omiljenog vozila. :preved:

Link to post
Share on other sites

750iL

750ilgs2.th.jpg

Gde-gde ocu ja sedmicu

Link to post
Share on other sites

Ajde GAGI pomazi daj neki info o toj 7-er pa da pijemo pice u Nišu :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja danas slucajno u prolazu u jednom selu na otpadu snimio ovo..Pa uz malu pricu sa "vlasnikom" uzeo par fotki..Kao hoce da ga ofarba,namesti,stavi manji(1.8)motor..itd..Al' cisto sumnjam da ce od toga biti nesto..Mada je provukao kroz pricu da bi ga i rado prodao..

dsc00050zb9.jpg

dsc00048nn5.jpg

Link to post
Share on other sites