Formulica

pozadina kilometar sata

Recommended Posts

E ovo je vec pristojnije , iskopacu ja nesto pa cu da postavim , negde sam video M cajgere ali standard .

U svako mslucaju ovo je ok, oni brate kao da su ih radili u Marinkovoj bari :D

sorry svima što vraćam temu iz mrtvih ali sam se malo igrao sa ovim i napravio nešto u ps-u pa bi molio savjet na koju vrstu papira bi to valjalo printat da izgleda ok i da svjetlost bude ok po mraku? hvala svima

ja bi to printao na onom foto papiru za fotografije...

a mogo bi neko od vas fotosopovaca da napravi cajger do 300km/h da se ložimo da vozimo emove :lol:

pokušat ću ja da napravim do 300 km/h ovih dana ali će bit neki "custom" style ako nije problem ;)

Ako budete radili skinite neku od ovih slika pa radite preko nje, odnosno odradite u istoj rezoluciji i dimenzijama, da bi kad se isprinta bilo u odgovarajucoj velicini

ja sam već počeo nešto kemijat na ovoj slici što je Ugi stavio ( nekoliko postova iznad )... sutra postam prve rezultate ;)

evo, ovo je "pilot project" koji sam sinoć radio i koji ću najvjerojatnije stavit u svoju kocku.... mišljenja?

kkkkkk.jpg

1984-1991%20E30_BMW_3%20Series_2048_pic1.jpg

Evo jos jedne slike sa neta, verovatno moze da se podesi velicina na original i da se istampa, mozda nesto da se doda oduzme...

hvala 325 :) drago mi je da ti se sviđa.

Dzoni, velicina mi na oko izgleda približno pa mislim da se kvaliteta nebi trebala izgubiti ako se poveća... probat ću pa javim

na žalost, nijedna od tih slika koje smo stavili nisu 100% dobra dimenzija... onu koju sam radio bi trebalo malo povećati i onda ti to bilo to... sad je to igra živaca ;)

Ko ima stampac moze to da resi sa par stampanja za par min...

ja ga na žalost trenutno nemam pa moram bit siguran u dimenzije.... u stvarnosti, na satu, su 10x10 veliki, tj. 5x5 mali satovi. Naravno, dobro je staviti 2,3mm viška za svaki slučaj

evo da predstavim kako sam ja stavio te bijele satove....

početak rada i priprema....

IMG_20140204_132634.jpg

onda se to što preciznije izreže ( po mogućnosti ) - pa izgleda ovako

IMG_20140204_140823.jpg

dok je žena rezala krugove ( ne treba nužno imat ženu ali je poželjno ), ja sam izvadio i rastavio tablu.... pa smo dobili...

IMG_20140204_143455.jpg

zatim se to sve lijepo rastavi i izvade se igle ( nježno ali muški - bude i psovanja )

IMG_20140204_143548.jpg

tek tada počinje prava "igra" - montaža....

IMG_20140204_145442.jpg

eto, tek toliko da se vidi i zna, kilometre nisam dirao i brljao thumbsup.gif. Ovo što se vidi na slici je provjera ispravnosti sata!

IMG_20140204_150242.jpg

kad se sve postavilo bio sam na izmaku snaga pa evo slika sklapanja table ;) - i ništa mi nije bilo sumnjivo....

IMG_20140204_162114.jpg

hmmm, dobro to izgleda ali meni i dalje ništa nije sumnjivo huh.gif

IMG_20140204_162549.jpg

i onda sam sve to lijepo vratio na svoje mjesto... zašarafio zadnji šaraf i gledam.... i dalje gledam.... kad ono... u bem ti kazaljke, nisam sve dobro postavio...fool.gif

IMG_20140204_163710.jpg

- pošto se meni stvarno nije dalo namještati kazaljke iz početka, čekao sam mrak da vidim kako se to sve vidi.... rezultat:

IMG_20140204_175856.jpg

- eto dragi moji, nadam se da sam barem donekle "približio" postupak rada... nastojte biti precizniji i naoštrite se strpljenjem.... e da, da ne zaboravim, troškovi: printanje 2 eura

dobra volja i dosta živaca

pivo - nisam ga kupio ali poželjno je, znat ću za drugi put ;)

to je već stvar ukusa... ja sam stekao dojam da na forumu ima onih koji bi neke bijele satove ( nema veze koju kombinaciju )