Recommended Posts

da predstavim svoju "bebu" rijec je o BMW-jcu E30 325i 24v---coupe,87.god 370.000km original stanje i boja....auto ima centralno,servo,siber,board comp.ABS....nakon cetiri "325i 12v 170ks" masine sto su protukle u godinu dana odlucio sam uglazbiti masinu iz e36 325i 24v sa 191ks,skinut je visko,stavljen ventilator,stavljene sportgrane od M3-E36 3.0 i kompletan protocni auspuh sa dva lonca fi 70...ovjes je za sada 60-40 opruge,Alu felne 17" sa 225/45/17 iza i 215/45/17 gumama ispred....pojacano malo gorivo i ugraden N2O(NITRO-OKSID SISTEM---NOS)po mojoj gruboj procjeni auto razvija oko 210ks+150ks NOS-a sa kratkim prijenosom na diffu 3,73(za 402Race---Drift) omjera 100%lock spera ili 2,90(za civilnu upotrebu)omjera speer diff...i jos dosta gluposti!!!

U planu su Gewinde

Anti roll kit sa jacim selenima

Roll bar

i u skorijoj buducnosti Turbo kit!!!

i kako to u tjuningu ide ohhhooohhhooo toga!!!:blink:

4022006dmckarlovacyq8.th.jpg402streetrace2006osijekli1.th.jpg

402streetraceosijek2006jc4.th.jpgbmwosijek20061kw4.th.jpg

bmwvarazdin2006qk0.th.jpg

i najbolje vrijeme na 402SR-u u Hrvatskoj

p1010061ya3.th.jpg:blink:

Link to post
Share on other sites

boca je 5,5kg---sistem home made dva ventila,boca CO2,rosfrajna cijev na usisu i kucista dizne na njoj te dizne i par relejai prekidaci,par lajtunga i stvar odlicno funkcionira :blink: ....mokri sistem nitro+benzin...opaka stvarcica ali i opasna po masinu ako si boost junky....vec sam skurio dva ventila posto nisam mogao odoliti a da ne stavim jos malo vece dizne....shot u Varazdinu na 402SR-u sam stavio na 200ks... :blink: :P

Link to post
Share on other sites

Mi smo dosad ubacili 5-6 M50 u kocke i idu fantasticno svaka cast na izboru motora.Ajd okaci koju sliku motora i nitro sistema

Link to post
Share on other sites

i ja bi stavio turbo ali kvalitetna varijanta da si sam slazem me izlazi najmanje 2500eura...tako da je nitro rijesio problem sto se tice 402SR-a ali to nije trajno rijesenje...u VZ sad ove sezone sam ga precero sa busenjem dizni pa ga proburgijo na 200ks i jos podgrijao bocu sa brenerom pa je bilo kabuuuummmmm i ode dva ventila na 3 cilindru...na svu srecu nisu zeznuli klip i cilindar!!!iskljucili diznu i u nedjelju vozio na 5 cilindara sa manjom diznom nitra 16" klasu i bio dosta uspjesan...pa probio u 15" ali tu me vise nije islo....preslab!!! :blink: :blink: TURBO ide kad se sponzori malo isprse sa euricima a do tada jos eventualno chipiranje i malo bolji sistem NOS-a!!!Slike SA NOS-om nemam...a motor moram poslikati pa saljem slike!!! :P

Link to post
Share on other sites