Recommended Posts

o.k o.k.,sto me napadoste,spustaj pa spustaj,ovo je planinski kraj,vlasina u blizini,buduci kop.haha.pripremam se za x3 or x5 haha!!!salimo se malo.pozdrav sa juga!! :preved: :suicide2: :suicide2: i da-jos se ucim :suicide2: s fotkama.nezamerajte!

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li su ti optimajzeri koji su srpski BREND rascepili te federe,auto je visi je od svakog standardnog..Auto ima dobru osnovu fali mu onaj mali plasticni spojler na dnu veznog lima,centralni cepovi na felnama.Sto je tice opruga nemoj slucajno da ti ih neko spusta brenerom ili da ih sece,najbolje nadji sa nekog stranca blago spustene opruge.Ti optimajzeri su gadni ,dignu auto, ali feder kao da ne postoji,udarcem u vecu rupu solja amortizera odlazi lako a auto je nevidjeno neudoban! Ono sa volana skidaj ili mu stavi onaj njegov trokraki originalni.....

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

da li je sad spusten barem na fabrichku visinu(pozadi),jer sam izbacio razne gluposti poput optimajzera na oprugama ili dodatke(kao pogache) od 1cm debljine iznad i ispod opruga(fabricke su ostale).momak kod kojeg odrzavam auto kaze da su pozadi ubaceni gasni amortizeri a da li su to fabricki ne znam,ali mislim da je spusten za 2-4 cm,sto se primeti i u voznji.

Link to post
Share on other sites

Ti si imao problem jer je neki nadri-majstor hteo da bude pametan pa je po svom nahodjenju ubacivao sta je stigao....Ko zna koliko je vremena auto isao tako...Moraces da vozis par stotina kilometara,slobodno ga optereti pa ces dobiti pravu sliku visine tvog auta....

Link to post
Share on other sites

titanica,da li po tvom mishljenju na ovoj fotki izgleda normalno po pitanju visine?ja mislim da je to to.ne zelim da ga spustam u neku sportsku varijantu,nisam u tom fazonu,nego onako da ima fabrichki izgled.ima tu negde mojih prvih fotki pa se moze uporediti,a sto se tiche nadri majstora to tamo neki opicheni svajcarci nesto prchkali!

Link to post
Share on other sites

Tih federa ima vise vrsta,imaju imaju zute,plave,zelene tufne boje ,samo fabrika zna sta to znaci,u principu treba imati originalne felne,onda se najbolje vidi kako auto stoji.Ako ti je auto udoban ja ne bih dirao nista.

Link to post
Share on other sites

Bas lepo i elegantno. Drago mi je da si konacno zavrsio posao oko tih opruga. I ja sad imam fabricke opruge na sva 4 tocka, deluje mi da je moj auto za nijansu spusteniji. Ne diraj vise nista. Pozdrav.

Link to post
Share on other sites
Bas lepo i elegantno. Drago mi je da si konacno zavrsio posao oko tih opruga. I ja sad imam fabricke opruge na sva 4 tocka, deluje mi da je moj auto za nijansu spusteniji. Ne diraj vise nista. Pozdrav.

hvala ljiljo,hvala!kod mene su pozadi ,kao sto rekoh gasni amorti i verovatno i to ima neki uticaj na visinu i zato je kod tebe za nijansu nizi.ali nema veze,ne diram nista vise i samo da se mi sto vise i duze vozimo nasim omiljenim kockama.poz i tebi!

Link to post
Share on other sites

Opuga diktira visinu,gasni amortizer samo cini auto krucim,on je za vece brzine.Nije poenta spustiti auto skroz pa kad ide po neravninama zvakati majicu da ne bi cvokotali zubi.... (malo sale ali ima istine),bubrezi da otpadaju,trap da ubrzano propadne,sasija da popuca....

Link to post
Share on other sites

titanica seven3!vozim i ne chachkam nista vise(sto zelim svim ljubiteljima bavarskih mashina).jbmt i opruge i mortiz.nisam ja pametniji od bavarskih ingenera! ako je udoban,ne lupa po neravninama,ne razbija bubrege,amortizuje,dovoljno je!poz! ;)

Link to post
Share on other sites

DRUZE ... TI AMORTIZERI SIGURNO NISU FABRICKI .... po meni si dobio kontra efekat ... sad je nizi pozadi nego napred a trebalo bi obrnuto ,,, al nema veze , ako ti ne smeta ... furaj i bas te briga

titanica- boje na oprugama oznacavaju njihovu tvrdocu

Link to post
Share on other sites
DRUZE ... TI AMORTIZERI SIGURNO NISU FABRICKI .... po meni si dobio kontra efekat ... sad je nizi pozadi nego napred a trebalo bi obrnuto ,,, al nema veze , ako ti ne smeta ... furaj i bas te briga

titanica- boje na oprugama oznacavaju njihovu tvrdocu

uh!!!!ZNAM da ti AMORTIZERI nisu FABRICKI,nisam toliko neupucen,ali mi trenutno finansije ne dozvoljavaju da se razbacujem!i znam da je logicno da bude nizi napred nego nazad(ako me oci ne varaju a hvala bogu , ne varaju me),stoji potpuno ravno,kao pod libelom,S TOM RAZLIKOM DA PREDNJI TOCKOVI IMAJU NEZNATNO VISE RAZMAKA DO KRILA OD ZADNJIH,ali s vremenom($)resit cu i taj problem!...............i smeta mi ;) ali cu da se strpim!

Link to post
Share on other sites
momak kod kojeg odrzavam auto kaze da su pozadi ubaceni gasni amortizeri a da li su to fabricki ne znam

:D :P :D ;)

samo sam hteo da dam odgovor ....

Link to post
Share on other sites
:D :D :D :P

samo sam hteo da dam odgovor ....

ma o.k.,samo opusteno!poz1 ;)

Link to post
Share on other sites