Recommended Posts

IMG_1657jpg-1jpg-2-myBMW318i-.jpg

pozdrav svima i hvala na dobrodoslici.ovo su moja mala kolica,a biti ce jos slika.za sada toliko!pozdrav!!

Link to post
Share on other sites

veruj mi nemam pojma,takav je bio kad sam ga uzeo.nazad je na oprugama imao optimajzere i bio je tvrd ko sam djavo,pa sam ja to lepo skinuo.sad je malo meksi ali je ostao tako podignut.verovatno nikad nije opterecen u smislu 5 putnika,tonu benzina ili 300 kila krompira,haha!gde da nabavim polovne fabricke maglenke i spojler sto nedostaje?

Link to post
Share on other sites

sklopio sam ti sve slike u jedan topik, zato sto si otvarao za svaku sliku posebno novi topik.... znam da si novi na forumu, i da se vjerovatno malo teze snalazis, al brzo ces se uhodati, sve je vrlo jednostavno... sta ti nije jasno pitaj slobodno, tu smo da pomognemo :acute:

Link to post
Share on other sites
sklopio sam ti sve slike u jedan topik, zato sto si otvarao za svaku sliku posebno novi topik.... znam da si novi na forumu, i da se vjerovatno malo teze snalazis, al brzo ces se uhodati, sve je vrlo jednostavno... sta ti nije jasno pitaj slobodno, tu smo da pomognemo :acute:

hvala druze!!! :bye:

Link to post
Share on other sites

Picture031-BMW318ijpg-jpg-jpg-.jpg

IMG_1656jpg-1jpg-jpg-.jpg

IMG_1636jpg-1jpg-jpg-1.jpg

IMG_1637jpg-1jpg-1jpg-1jpg-.jpg

IMG_1657jpg-1jpg-2-myBMW318i-jpg-jp.jpg

IMG_1653jpg-1jpg--.jpg

IMG_1647jpg-1jpg-.jpg

IMG_1643jpg-1jpg-jpg-jpg--.jpg

IMG_1641jpg-1jpg-1jpg-jpg-.jpg

IMG_1632jpg-1jpg-ajpg-jpg-.jpg

IMG_1629jpg-1jpg-ajpg-1jpg-.jpg

evo jos slika moje benkice,ali sada u manjem formatu.ucimo se ovih dana kako se barata sa slikama.unutrasnjost nisam slikao,iscepana prednja sedista,njihova boljka,pa kad budem sredio, saljem!poz! :) :prankster2: :crazy: :crazy:

Link to post
Share on other sites

Bravo rivermane, auto je za 5. Osobito me obradovaše neki detalji poput onoga okačenog na retrovizoru :prankster2: :crazy: :crazy: :) :P :( :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

e da, vidio si dolje uputstvo za poništavanje inspecta.

Link to post
Share on other sites

sipano odmah nakon fotografisanja.i meni bode oci!hvala na pohvalama! :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Odakle si ti?

surdulica,podno vlasine,izvora rose,hahaha.malo se salim.iz surdulice. :prankster2:

Link to post
Share on other sites
bas ocuvano izgleda...da,mogao bi malo da ga spustis...nemam zamjerke na auto sem one lapme za gorivo :prankster2:

za gorivo,sredjeno.za spustanje,jos nije,a kad ce neznam.poz.

Link to post
Share on other sites

shto bre toliko napadoste choveka?

to je surdulica kros country edition

nemoj ti njih da slushash nishta

kad stanesh na semafor, kola pored sebe gledash sa visine

lice u lice sa nekim ko vozi novog land cruisera

shala :preved:

Link to post
Share on other sites

Hahahahaha,ja sam nekako uspeo da izbegnem ovo za jarca,valjda sto nisam postavljao slike na forum nego sam odmah otisao na banjicu. Moj je ko kamion visok :preved:

Link to post
Share on other sites