Recommended Posts

kupio sam auto pre pola godine i sve je bilo ok do pre mesec dana ujutro nije hteo da upali

zvao sam majstora sta da radim i kaze da je crkla pumpa u rezervaru i da ga upalim sa start sprejom inace majstor radi samo bmw

vadili smo pumpu i ona je kao nova nasli smo popustan nepovratni ventil na bos pumpi mislili smo da je to i avto je par dana palio normalno i sada ponovo nece majstor kaze da to jos nije video da se nekom desilo

jel zna neko mozda sta bi moglo da bude

nevidi se da je igde masan da curi nafta

Link to post
Share on other sites

Ja se trenutno odusevljavam svojim pali i bez grejaca, jer znam da mi je riknuo ili neki grejac ili modul, izbacuje mi tu gresku na dijagnostici i pali na ovim minusima, sa duzim verglanjem, doduse. Tako da bi trebalo i tvoj.

Zar nije, ako ti crkla pumpa u rezervoaru nasipas samo dosta goriva i trebalo bi da kolicina goriva nadohnadi defektnu pumpu. Majstori ce me ispraviti ako gresim.

Link to post
Share on other sites

Nije problem ako ti rikne jedan grejac ali ako ti riknu 4 onda sigurno nece da upali tako lako.Sto se tice te pumpe lepo si napisao samo da ima preko 20l u rezervoaru i nece imati problema.

Link to post
Share on other sites