hocu da kupim e39


Recommended Posts

pomozite buducem vozacu bmw.Hocu 520i sa ili bez plina,od 98-02god.Molim vas da mi kazete sve sto znate i na sta ja da obratim paznju pri kupovini.Koje su mane ovog auta osim sto dosta vas misli da je taj motor preslab za tu karoseriju.

Link to post
Share on other sites

Solidan auto, nije za jurcanje, pristojan za registraciju i odrzavanje. Moras biti svestan da je to u najboljem slucaju 10godina star auto tako da ne moze sve da bude kao iz fabrike i nije realno da ga kupis sa 120000km. Sve u svemu, solidan auto, pouzdan i trudio bi se da ne stavljam plin u njega. Pogledaj dobro i OBAVEZNO povedi nekog strucnog, majstora. Ako ti auto vec ne treba za 'trku', onda dobijas jedanu sjajnu porodicnu krstaricu.

srecno

Link to post
Share on other sites

ma ne nikako za trku,ako znate za neko primerak postavite ga ovde,takodje i za nekog majstora koji bi ga dobro pogledao pre nego sto dam pare.U koliko prodavac ne pristane da odemo kod majstora necu ga kupiti

Link to post
Share on other sites

Kupi brate ali obrati paznju da nije umoran od noci slomljen od zivota.......umoran od noci se i izleci ali slomljen od zivota e to dosta tesko..

Link to post
Share on other sites

Slazem se, ako prodavac ne dozvoli proveru, verovatno nesto krije. Vozi ga u bilo koji servis koji ima dijagnostiku i radi bmw. Svaki majstor ce ti reci sta mu fali i koliko je dobra investicija.

P.S- sacekaj prolece i po mogucnosti vidi da uvezes nesto.

Link to post
Share on other sites

Jesi imao prilike da probas neki 520? Ako nisi savetujem ti da prvo to uradis. Motor jeste slab za tu karoseriju a to ti ne pricam zato sto ces na trkama slabo vreme da postizes nego sto ce da trosi isto kao recimo 25 ili 28, a to nije malo. Jos kad bi mogao da nadjes nekoga da ti smota registraciju na 20 ubo bi premiju :)

Najbolji savet za kupovinu bilo kog BMW-a je da budes strpljiv i oprezan jer se obicno i kupuje zbog uzivanja u "jacoj" voznji koja cesto prevazilazi finansiske mogucnosti vlasnika, jer to treba kvalitetno i odrzavati.

Srecno

Link to post
Share on other sites

Slazem se, ako prodavac ne dozvoli proveru, verovatno nesto krije. Vozi ga u bilo koji servis koji ima dijagnostiku i radi bmw. Svaki majstor ce ti reci sta mu fali i koliko je dobra investicija.

P.S- sacekaj prolece i po mogucnosti vidi da uvezes nesto.

ma kakvo prolece i uvoz,nista nece ustedeti.samo sada po zimi kad zaveje i udari mraz i kriza,ima da obara cene kesom kad zamase pred nosom,samo tako.

koje pratio oglase ko ja sto pratim svaki dan(slucajno imam vremena)cene sa zimom idu doleee samo tako.

Link to post
Share on other sites

Nisam pominjao ustedu. Uvek bolji i odrzavaniji auti su u ch i de, znam iz licnog iskustva. Svakako na prolece pada 5ica 2005+ :D

ma kakvo prolece i uvoz,nista nece ustedeti.samo sada po zimi kad zaveje i udari mraz i kriza,ima da obara cene kesom kad zamase pred nosom,samo tako.

koje pratio oglase ko ja sto pratim svaki dan(slucajno imam vremena)cene sa zimom idu doleee samo tako.

Link to post
Share on other sites

Iz licnog iskustva:

520i restyle 170ks. Vozim ga 4 godine.Kupljen sa Zavoli sekventom.

Auto je odlican. Tu i tamo neki sitni problemi ali nista veliko.

Uzivanje u voznji gradom a tek kad izadjes iz grada :)

Sa plinom nikada nikakvih problema nisam imao.

Ako imas pitanja, tu sam....

Link to post
Share on other sites

vozim e 39 vec 7 godina vise sam nego zadovoljan. moj je 2.0 150ks i da trosi, trosi... od 9 na magistrali do 15 u gradu, zavisi gde ga i kako vozis (tu ne racunam onu najgoru mrtvu guzvu gde se stoji i gde trosi koliko hoces)...

sve u svemu vrhunski automobil :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

eto ti odlicne ponude, razlike u cijeni i odrzavanju izmedju 520i i 528i gotovo i da nema, jos ovaj se vodi na 2.0 i eto...glupo je uzeti 2.0 osim ako bas bas naletis na extra ocuvan primjerak za male novce

Link to post
Share on other sites

Pu jbt sto ja ne videh ovo na vreme :P

Stigla jos jedna e39-ka,2000god,528i u fullu,crna boja,restyling,18ica felna od e60,polu blinda,dinavyn,zavesice na zadnjim staklima,auto bio 4,4 m62 i prepravljen na 2,8,registrovan godinu dana,u saobracajnoj 2,0,carinjen motor,sekvent.

09092011029.jpg

Uploaded with ImageShack.us

09092011047.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

eto ti odlicne ponude, razlike u cijeni i odrzavanju izmedju 520i i 528i gotovo i da nema, jos ovaj se vodi na 2.0 i eto...glupo je uzeti 2.0 osim ako bas bas naletis na extra ocuvan primjerak za male novce

Ovaj je prodat

Link to post
Share on other sites

ovaj 528 je bio bas extra autic, nego, sta znaci polu blinda? Mogu da te upucaju ali ne previse? :)

Imas vise varijanti blindi,ovaj je samo sa blindiranim staklima,nema ploce u vratima i patosu ;)

Link to post
Share on other sites