cudan kvar


Recommended Posts

naime u pitanju je kocka 325i 89god,nema plin.kada sam otiso da kupim auto i upalili smo ga auto je nabijao gas u 2500obrtaja nekad i 2000 skinuo sam step naprskao da ga wd sprejom dosta iscedio to vratio step,i auto je proradio...vozio sam ga jedno 10-ak dana i sve je radilo savrseno upalim ga ujutru ler drzi oko 1200 kad zagreje 900 i to je to ide kao metak.e onda kad je pocelo hladnije upalim ga jedno jutro drzi ler na 1500 i trokira kroz 5 sekundi nabije gas u 2500-3000 i nece da spusti...mislio sam da to radi posto je hladno,pokusavao sam popravim step motor ali sam ga unistio skroz,kupio sam polovan navondo ispravan kad sam postavio i njega ponovo ista prica,pokusao i njega wd-om da napraskam i u tom svom pokusavanju auto proradi ali je vec zagrejan...iso je bez problema,kad sam hteo da upalim auto sledeceg dana,ponovo ista prica...onda sam kupio neznam tacno kako se zove za odmascivanje i lepo oprao onutru onu klapnicu ,i kada sam namonitrao na ne radi dobro...uzeo sam da napravim krug i kroz par minuta auto ponovo proradi savrseno ali to nije trajalo dugo radio je mozda 5 min i ponovo ista prica gas u 3000i to je to neznam vise sta da mu radim u tom svom pokusavanju potrosio mi je jedno 20 litara benzina...AKO NEKO ZNA STA MU JE BIO BIH MU ZAHVALAN DA MI POMOGNNE.. da dodam lambda sonda je raskonektovana jos ranije i tako je radio..

Link to post
Share on other sites