Recommended Posts

Veliki pozdrav i postovanje za sve clanove, a pre svega ogromno postovanje za brand oko kojeg smo se svi na ovom forumu i okupili. Moram odmah svima da vam priznam da ne vozim BMW i da nikada do sada nisam. U toku naredne godine namera mi je da kupim X3 model i ovde sam kako bih sakupio sto vise informacija o tom modelu. Od kako znam za sebe, za BMW automobilima sam se okretao na ulici, jer su mi uvek budili neku emociju. Ne znam da li ce se svi sloziti sa mnom, ali u moru automobila na ulicama, jako je malo onih koji ce vam izazvati nekakve lepe emocije. Svi su mi nekako jednolicni i vecina njih mi ne privlaci paznju. BMW je jedan od njih. To je jednostavno nesto sto mene ne ostavlja ravnodusnim. Nisam jos stigao puno toga ovde da pregledam i iscitam i mnogo je pitanja na koja su mi potrebni odgovori, ali o tome cemo kasnije. I na kraju uz pozdrav svima, jos jednom da naglasim da mi je veliko zadovoljstvo sto se nalazim ovde u vasem drustvu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...