Neznam za vas ali ja......


Recommended Posts

Mnogo volim BMW :rolleyes: Svaki dan gledam oglase, svi modeli mi se svidjaju, zagledam svaki koji sretnem u gradu.

Ovo pocinje da biva vrlo ozbiljno. Umalo ne kupih jos jednu E34 a i ovu nemam gde da parkiram.

Zena odavno broji koliko sam para dao na nju a koliko na bembu. Kupio skoro Angel Eyes koje ni da montiram neznam. Htela

oci da mi izvadi kad je skapirala kolko sam para dao. O raznim sranjima za ciscenje, krpicama, patosnicama sprejevima

necu ni da govorim. Dobro da nezna koliko para na corbu ode

Ima li kakvo savetovaliste za umanjenje zavisnosti od BMW-a ? :)

I da jer zna neko gde ima dobar E36 do 1800cm3 :) Nije zajebancija ako neko zna neka vice.

Poz

Link to post
Share on other sites

Burazeru, ovako, počni da piješ i da se ponašaš asocijalno po okolinu. Onda nakon nekog vremena totalno ostavi alkohol i žene i još ko zna šta, i okreni se potpuno svom autu. E onda će žena reći hvala Bogu za ovo auto, samo nek nepije.

Ili još bolje, nekako navuci i nju na BMW, pa ne samo da će pravdati tvoje psihičko stanje, već će i ona govoriti: "mora da troši kad onako ide" - što radi moja, nehvalim se moja je luđa od mene.

Link to post
Share on other sites

Heej..kakva fenomenalna prica...prvo pitas kako se umanjuje zavisnost od BMW-a a onda kupujes jos jedan BMW :rolleyes: :) :)

Ili još bolje, nekako navuci i nju na BMW, pa ne samo da će pravdati tvoje psihičko stanje, već će i ona govoriti: "mora da troši kad onako ide" - što radi moja, nehvalim se moja je luđa od mene.

Sve je Neso tacno rekao...evo i ja se navukla skrozzz..e, a pazi nikada do sada se nisam palila na automobile (bio fazon - to se podrazumeva)... e, a sad....sve citam i pratim sta se desava :)

Link to post
Share on other sites

sto da se skidam :) 22 mi je dine i ovisan sam do koske :) i nesmeta mi a usto imam curu koju namjeravam ozeniti u buducnosti i koja mi je rekla ako prodam bmw da ce mi glavu otkidati :) tako da imam dobre razloge da ostanem navucen :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

navučen do koske i ne smeta mi i da je još više niti se trudim da bude drugačije

a i bolje biti navučen na BMW nego na dope

ako mi ta zavist bude došla glave bar neću umreti u mukama :) :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
sto da se skidam :) 22 mi je dine i ovisan sam do koske :) i nesmeta mi a usto imam curu koju namjeravam ozeniti u buducnosti i koja mi je rekla ako prodam bmw da ce mi glavu otkidati :) tako da imam dobre razloge da ostanem navucen :rolleyes:

Ha, ha... ako ti ona ne otkine glavu, mi cemo. Reci joj da se ne sekira zbog toga.

Link to post
Share on other sites
Heej..kakva fenomenalna prica...prvo pitas kako se umanjuje zavisnost od BMW-a a onda kupujes jos jedan BMW :) :) :)

Pa jos se nisam skinuo :) A verujem i da necu D: Samo me interesovalo dali je ovo normalno stanje :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
ni ne trebada se skidas...to je extra bolest,jeste malo skupa ali je sve se moze kad se oce...

sto se zena tice meni moja(cura) vise ne kupuje poklone nego pita treba li mi sta za auto...

eh kad bi i mene moja pitala šta mi treba za auto brzo bi doživela finansijski krah :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod opsesije...Sinoc idemo sa zurke onako usikani i ja ga provalim sa 20m: jao vidi ono, a svi ocekuju naravno neku cicu, pa samo traze pogledima u praznoj ulici. A ono 740i. I svi iskuliraju, znaju za moj "poremecaj" i idu oni da klopaju u pekaru. Ja im kazem samo vi klopajte, ja cu ovde pored benke da ga malo zagledam...I tako se ne odvojismo neko vreme..

Sta da radim! Kad god "malo" popijem dobijem izlive neznosti i ljubavi. Jednom sam zagrlio jednu e36-ticu.

Link to post
Share on other sites
Kad smo vec kod opsesije...Sinoc idemo sa zurke onako usikani i ja ga provalim sa 20m: jao vidi ono, a svi ocekuju naravno neku cicu, pa samo traze pogledima u praznoj ulici. A ono 740i. I svi iskuliraju, znaju za moj "poremecaj" i idu oni da klopaju u pekaru. Ja im kazem samo vi klopajte, ja cu ovde pored benke da ga malo zagledam...I tako se ne odvojismo neko vreme..

Sta da radim! Kad god "malo" popijem dobijem izlive neznosti i ljubavi. Jednom sam zagrlio jednu e36-ticu.

Ja zabalim kad vidim 740i, to je auto, prava mjera, niti prevelik niti premali, kad ih vidim dođe mi da ih ganjam, e to je već malo teže. Jednom sam se malo cimao sa jednim, nisam dao da me pretekne. Tako me je presvukao da mi se i sada uši zacrvene kad se sjetim.... :rolleyes: :) :)

Link to post
Share on other sites

Ta ti je dobra za "poremecaj"! Ja vise u drustvu i nekomentarisem bembare naglas, nego lepo sam sa sobom u glavi natenane...Nego, za onu e36, video sam danas jednu vrlo pristojnu 91 godiste, 318i, crne boje, trokrake Momo felne, na slici deluje bas ocuvano! Imas oglas na "Moj auto", inace cena je povoljna ako auto valja - 4100 eur. Tako pise, nije na odmet pogledati...

Link to post
Share on other sites
Ta ti je dobra za "poremecaj"! Ja vise u drustvu i nekomentarisem bembare naglas, nego lepo sam sa sobom u glavi natenane...Nego, za onu e36, video sam danas jednu vrlo pristojnu 91 godiste, 318i, crne boje, trokrake Momo felne, na slici deluje bas ocuvano! Imas oglas na "Moj auto", inace cena je povoljna ako auto valja - 4100 eur. Tako pise, nije na odmet pogledati...

Hvala sto si ukazao na trojku, fino izgleda (na slici). Kao da im je cena nesto pala, nisam ih skoro gledao. Ima mnogo dobrih i cena je ok. Medjutim nisam jos u mogucnosti, finansiskoj, za kupovinu. Kad bude uleteo neki kesh, pa prodam ovo sto sad vozim, obavesticu vas, pa da skontamo neki dobar. :prankster2:

Ajde kad sam vec naceo temu...Vozim Mercedesa 220d w115 74-to godiste. Odlicno me sluzi, ne trazi mnogo ulaganja i u dobrom je stanju. Kontam da ga u toku ove god. prodam+kesh=BMW. Medjutim volim e34 pa uglavnom pratim oglase bas za petardu.

Link to post
Share on other sites
Ta ti je dobra za "poremecaj"! Ja vise u drustvu i nekomentarisem bembare naglas, nego lepo sam sa sobom u glavi natenane...Nego, za onu e36, video sam danas jednu vrlo pristojnu 91 godiste, 318i, crne boje, trokrake Momo felne, na slici deluje bas ocuvano! Imas oglas na "Moj auto", inace cena je povoljna ako auto valja - 4100 eur. Tako pise, nije na odmet pogledati...

Hm lepa cena bas, hvala na informaciji. Gledao sam 316 e36 1994 godiste beli izgleda extra. Ugradjen plin (samo neznam koji)

U krnjaci je. 5700e cena fiksna. Neznam ici cu sutra da ga vidim. Nesto mi jedino malo sumnjivo ko da je sa nekog auto placa.

Videcu pa cu reci sta je bilo

Sad cu da pogledam oglas za ovaj tvoj . Hvala na informaciji

Da sad pogledao http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/196244

Izgleda bas pristojno a dobra je cena. Zvacu sutra pa cu da pogledam.

Link to post
Share on other sites
koliko cijenis tog mercedesa ??? imas li par slika stari mi trazi takvo nesto

Nemam slike. Ovih dana kad bude malo sunca, slikam ga, pa cu postaviti. Za cenu nemam pojma, gledam na netu idu od 1500-4000 i vise, kad ih ima, a retki su i svakakvi. Moj bi recimo bio u sredini. Moram da se raspitam, vidim ove sto se prodaju i onda uporedim koliko je moj bolji, losiji i skontam kolko para.

Link to post
Share on other sites