Recommended Posts

Imao sam siber

Kad pocnem da radim stavicu komp u garazu i ako nesto treba zovem pomoc :hi:

Mada ako kojim slucajem dolazis u okolinu BG-a pusti mi broj na PM pa da svratis na pivce i u pomoc :good:

Ovaj ja zivim u okolini Beograda (Pancevo) i treba mi do centra grada 20min. Radim na Dorcolu, pa sam malo limitiran vremenom, ali javi se ako nesto treba.

Link to post
Share on other sites
Cekajte, sad me ///Misic omeo u mojim naporima da kazem stogod...

Da budemo sigurni u pos'o, jel to ono platno ispod shibera koje mozemo videti ako blago zabacimo glavu unazad?

Ja sam o tome divaniJo, pa rekoh, ajde da se uverim...

Na sta se to odnosi? Na malo nebo?

Link to post
Share on other sites
Na sta se to odnosi? Na malo nebo?

U bre, pa kol'ko to sad "neba" ima jedan auto i u kojim dimenzijama?

Link to post
Share on other sites
Ovaj ja zivim u okolini Beograda (Pancevo) i treba mi do centra grada 20min. Radim na Dorcolu, pa sam malo limitiran vremenom, ali javi se ako nesto treba.

Gde radis na dorcolu,ja radim u Dobracinoj

Link to post
Share on other sites
U bre, pa kol'ko to sad "neba" ima jedan auto i u kojim dimenzijama?

Jedno je nebo ali iz dva dela,siber i ostatak

Link to post
Share on other sites
U bre, pa kol'ko to sad "neba" ima jedan auto i u kojim dimenzijama?

Glavno nebo je 1.8m dugacko i siroko 1.4m, to je ono gde su rucice, suncobrani, kurci,

malo nebo je nebo shibera, dimenzija 0.5m digacko i siroko 0.8m i ono je ispod poklopca sibera i pomera se zajedno sa siberom kada se ovaj otvara.

Ima jos jedno nebo, mini 20x30cm kod lampe iznad retrovizora, na njemu je dugme sibera.

Link to post
Share on other sites
Gde radis na dorcolu,ja radim u Dobracinoj

Sutra u 14.40 kod pekare stubovi, u cara dusana na uglu sa knjeginje ljubice (bivsa zmaj jovina), to ti je prva paralelna sa dobracinom ka kalemegdanu. ako ne znas.

Ispred je parkirana srebrna corsa c, to mi je auto, pa ako oces sacekaj me. 063 86 85 444

Link to post
Share on other sites

Ahaaaaaa, hvala na odgonetanju misteriozne zagonetke i uklanjanju mojih sumnji.

E, sad posto sam shvatio o cemu je rec, da kazem kako se to skida..... ako vec voz nije prosao....a prosao je 100 puta :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

jedno pitanje,neko je pre mene skidao nebo ali mi se cini da nesto nije dobro vraceno pa mi nebo tj deo neba do zadnje soferke malo visi,,,sta ga tu drzi imaju li neke zabice ili kako vec?

Link to post
Share on other sites