Recommended Posts

drugari procureo mi hladnjak na samom sastavu one plastike i metala ,da li to moze nekako da se reparira ili moram da ga menjam , E30 M40 je u pitanju

dsc00069.jpg

Link to post
Share on other sites

evo da se nadovezem raspitao sam se malo ,kazu ljudi da nema sanse da se reparira, da ne bi otvarao novu temu u delu oglasi ako neko ima neki hladnjak nek ponudi na PM

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

da li moze ovaj hladnjak od E34 da se stavi i da to radi bez da zeza nesto moj je maltene isti samo sto ova zuta boca sa strane ide skroz celom visinom hladnjaka tj duga je isto koliko i hladnjak

ovo je e34

originalslika-16246165.jpg

a ovakav je moj

kgrhqvlsegibpjrsbqdzfpbd.jpg

Link to post
Share on other sites

Mozes da stavis ovaj sa slike ako naravno imas mesta da ga spustis u auto jer je vislji,i pogledaj to mesto gde stavljas crevo gornje,cini mi se da je puklo,koliko mogu da vidim na slici.

Obrati paznju kad stegnes crevo da ne curi tu.

Link to post
Share on other sites

Mozes da stavis ovaj sa slike ako naravno imas mesta da ga spustis u auto jer je vislji,i pogledaj to mesto gde stavljas crevo gornje,cini mi se da je puklo,koliko mogu da vidim na slici.

Obrati paznju kad stegnes crevo da ne curi tu.

ma ja sam mislio da ne bude problem zato sto je boca manja da nece moci da ohladi dovoljno ili sta vec a obraticu paznju na ove stvari sto si reko ;) el znas mozda od kog jos modela BMW-a moze da se stavi hladnjak da pasuje ,da ne trazim samo i iskljucivo za e30 m40

Link to post
Share on other sites

ma ja sam mislio da ne bude problem zato sto je boca manja da nece moci da ohladi dovoljno ili sta vec a obraticu paznju na ove stvari sto si reko ;) el znas mozda od kog jos modela BMW-a moze da se stavi hladnjak da pasuje ,da ne trazim samo i iskljucivo za e30 m40

m20 e34,imam ja hladnjak za m40

065/5250823

Link to post
Share on other sites