Recommended Posts

Desava se sledece:

Pri brzini od recimo oko 140km/h uz bubanj potok(auto put)skala za potrosnju padne na 0 auto mi se ugusi na sekundu i od jednom se vrati u normalu

sta moze da bude

Sumnjam na dizne jer ih jos nisam cistio

ili pumpa za gorivo

:rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Desava se sledece:

Pri brzini od recimo oko 140km/h uz bubanj potok(auto put)skala za potrosnju padne na 0 auto mi se ugusi na sekundu i od jednom se vrati u normalu

sta moze da bude

Sumnjam na dizne jer ih jos nisam cistio

ili pumpa za gorivo

:rolleyes:

To znaci da dolazi do isprekida benzina kao da mices nogu s gasa...

Tu ima dosta stvari koje mogu da te zajebaju:

1. Senzor bregaste

2. Senzor radilice

3. ECU

4. Masa na motor

5. brava

Ovo mi je ful nepoznat problem pa ti pojma nemam.

Ipak ja bih provjerio masu.

Link to post
Share on other sites

Ja sam ubedjen da dizne nisu sigurno, dizne kad su zaprljane auto se gusi, radi kao bez jednog klipa, nema snage i slicno! Pre ce biti da je problem do elektrike, cim radi normalno, odjednom prekine, pa posle opet normalno! Mozda cak i pumpa prekida ili neki od senzora sto rece "kolega"...

Link to post
Share on other sites

Imao sam isti problem na m50 motoru, zajebavali su me kontakti na releju za pumpu u kutiji gde su osiguraci i te ostale sklopke, ocistio sam kontakte i na releju i u kutiji i za sada radi, probaj mozda pomogne

Link to post
Share on other sites
Imao sam isti problem na m50 motoru, zajebavali su me kontakti na releju za pumpu u kutiji gde su osiguraci i te ostale sklopke, ocistio sam kontakte i na releju i u kutiji i za sada radi, probaj mozda pomogne

A ko ili gde bih to mogao da uradim,nesto nisam bas upoznat sa tim stvarima ;) :preved:

Link to post
Share on other sites

Taj problem ti se javlja zbog trenutnog gubitka kontakta ,najverovatnije na relejima/3kom stoje u kutiji zajedno sa kompjuterom/ ili komp pcinje da brljavi :preved:

Link to post
Share on other sites
Imao sam isti problem na m50 motoru, zajebavali su me kontakti na releju za pumpu u kutiji gde su osiguraci i te ostale sklopke, ocistio sam kontakte i na releju i u kutiji i za sada radi, probaj mozda pomogne

Potpisujem :preved:

Link to post
Share on other sites