Problem sa paljenjem auta...


Recommended Posts

Ko sto rece boban, prljavstina na situ pumpe, jer dosta tih necistoca pluta po povrsini goriva pa kad se nivo spusti spusti se i ono i onda ima priliku da se nahvata na mrezicu.

Link to post
Share on other sites

Grejace smo proveravali,menjali filtere(sve),menjali ulje...jedan majstor mi je rekao da je otisao motor...Mada koliko sam upucena,kad je motor pokvaren ulje prska kad se skine cep motora...i trese se kao nenormalan...Kad prvi put upalim auto...svaki sledeci put pali kao da mu nije nista... :)

Link to post
Share on other sites

Iskreno...nisam nesto obracala paznju na to...jbg...zena ko zena sedne i vozi... :D Mislim da nije iznad 1500...kad krecem.Nije nama(meni i mom suprugu)problem dati pare za generalnu,ali moj tata se tako opekao...pukao preko 400 evra,a na kraju se ispostavilo da je u pitanju bio neki deo koji kosta 30 evra... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Resili smo problem sa autom...Promenili smo filtere(sve sem filtera goriva njega smo menjali pre mesec dana) i ulje...i on sad pali na pola kljuca...Mi i dalje nemamo pojma sta mu je bilo...jer nista od navedenog nema veze sa paljenjem...al ajd..Bitno je da pali...:-) Hvala svima na savetima...PozZ

Link to post
Share on other sites