Recommended Posts

imam jedno pitanje za vozace e46-ica , interesuje me posto imam 3 kljuca od koji je jedan mali plasticni koji inace uredno upali auto, druga dva su klasicna bmw-ovi kljucevi sa daljincem e sad jedan od njih koji je inace i vise koriscen je izgupio funkciju paljenja pa me interesuje dali se to moze povratiti zamenom baterije ili jednostavno kljuc vise nemoze da ozivi

napominjem daljinski radi bez problema

Link to post
Share on other sites

da ne poverujes odem sad da probam otkljucam auto na kljuc na bravi i upalim bez problema , cim sam zakljucao i otkljucao na daljinski kao da sam ispraznio bateriju nece opet, e jbg ima li ta baterija veze sa tim čipom

Link to post
Share on other sites

pre 10 min narucio za 20 dolara dva komada preko ebay, jbg da sam znao , jel bar mozes da mi kazes da ce to resiti problem

Pa meni je resilo,ali moj nije hteo da otkljucava...

Link to post
Share on other sites

Pa pazi tako i ja mislio baterija, kad ono kontakt baterije na radnu ploču se razlemio bio...

Otvori ključ pa unimerom izmeri kolko ti je jaka baterija, mada pošto si naručio već džaba pišem... :)

Link to post
Share on other sites

nepricas džaba , otvorio sam kljuc sutra idem do garaze po unimer pa cu da merim jel pada napon kad stiscem komande mada mi se desilo danas da nije hteo i ja ga izvadim iz brave i kucnem malo od volan i palio dobro , a gde ti se razlemio jel na ona dva kontakta baterije ili?

Link to post
Share on other sites

Pa da, znači od baterije oni pipci što idu na ploču.

Meni se razlemio kontakt baš gde je pipak bio zalemljen za ploču.

Isto čas radi, čas zeza.

Link to post
Share on other sites

Vrlo moguće da je ko meni kontakt neki.

Meni bio ispao ključ žešće i od tad me zezao, kad ga jače stisnem radi sve, kad ga lagano stisnem ništa, zalemio to i dans šljaka ko nov, pu pu pu :) .

U svakom slučaju proveri kad menjaš bateriju.

Link to post
Share on other sites

nepricas džaba , otvorio sam kljuc sutra idem do garaze po unimer pa cu da merim jel pada napon kad stiscem komande mada mi se desilo danas da nije hteo i ja ga izvadim iz brave i kucnem malo od volan i palio dobro , a gde ti se razlemio jel na ona dva kontakta baterije ili?

Kako si otvorio kljuc?

Link to post
Share on other sites

imas klipova na you tube kako se otvara , ako te mrzi da gledas onda uzmes skalpel pa krizis maltene 50 puta oko kljuca po onom zlebu i onda samo malo srafcigerom potpomognes otvaranje

sve je to o.k. a kako ga zatvorite?

Link to post
Share on other sites