moze li se ugraditi dupli auspuh ?


Recommended Posts

Za pocetak, znam da je sve moguce. Para vrti gde burgija nece. Zanima me koliko je ovo lud i zahtevan podihvat... ? Posto imam na moj e39 dupli izduv, ali bih dusu dao kada bih imao jos jedan par sa desne strane, kao M5 :))) Koliko je ovo izvodljivo ?

Link to post
Share on other sites

Moze da se ugradi samo izduv,tj da ti sa postojeceg lonca samo izvuve cev i na drugu stranu i stavi neki niklovani izduv,ali mozda ce morati malo da secka branik,vidjao sam ih sa dva izduva,tj sa obe strane

Link to post
Share on other sites

U google images ukucaj bmw e39 dual exhaust, izbacice ti dosta slika, odnosno primera kako se moze odraditi

Najprostije objasnjenje, a puno toga mi je jasno vec nakom jednog minuta :) Slika govori vise od hiljadu reci ;)

Link to post
Share on other sites

U Nisu otidji u Srdjan auspuh servis i napravice ti i 17 izduva ako hoces, rade momci za sve pare.

Link to post
Share on other sites

Da, da. Cuo sam za servis! Hvala ti na preporuci, posto se sam ne bih sigurno setio. Ali poenta je sto cu videti sam to da odradim. Nekako najvise volim kada radim sam takve stvari za koje ne treba doktorat, a posebno sam ponosan ako to ispande kako treba :) Ako upropastim stvar, udarim sebi samar, i ona bolnija strana udarim sebe i po dzepu i idemo dalje :)))

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...