Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma petica je zakon, tu si u pravu, nego se pitam zasto si je prodao, po meni menjati konja za magarca bas i nije logicno, osim ako je taj konj bio zreo za klanje....

Ne kazem ja da kocka ne valja, i to je odlican auto, pouzdan, lep, atraktivan, brz, do nekle i udoban ali petica je za klasu bolja...

Link to post
Share on other sites

nisam ga ja prodao,nego me zajebao cale,inace ga nikad u zivotu nebih prodao ...bile su takve okolnosti pa smo prodali i e38 i e34,i nikad necu prezaliti ta 2 auta ...

Link to post
Share on other sites

Pa sranje kad mu je reg 200 000 i trosi kao mladunce od voza

hahahahahahahaha evo jedan vic vezan za mladunce od voza , kaze seta se zemunac ulicom i naidje na pruzni prelaz i krene preko njega i naleti voz i umalo ga zgazi ,baci se zemunac u travu sa strane jedva ziv ostao ,ustade obrisa se i krene dalje , ide tako on gradom i u izlogu neke prodavnice vidi igracku vozic ,uletu u radnju uvati onaj mali voz baci ga na zemlju i krene da ga gazi i sutira ,"stani covece sta to radis " povika prodavacica na njega a tek ce on " cuti bre to treba da se bije dok jos malo " :D

Link to post
Share on other sites

Pa sranje kad mu je reg 200 000 i trosi kao mladunce od voza

nije to u pitanju ... auto kao auto je govnoooo ...

Ukenjao si auto sa ovim vizirom i sarama na masci.. Pre toga je bio dojaja.. :mellow:

hahah...ovo na masci se skida ;) to je bilo bezveze samo

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

jedna od boljih kocki koje sam ja video. Super

hvala ;)

jos maglenke i IS lip... :) :P

tu je sve samo da se spakuje ;)

za sad ce biti obican lip,a videcemo za posle :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Snimljen pre 40 min kako pravi prekrsaj iz Bulevara oslobodjenja ka auto komandi skrece u Pasterovu pa u Nebojsinu ulicu sa jos cetvoricom kolega, simpaticno je sto su svima zute maglenke ukljucene, zao mi je sto nisam slikao ali kasno sam se setio bio sam u soku koliko dobrih primeraka na jednom mestu e34-e36-e30-e46 :lol: :wub:

Zvuk kocke neprocenjiv!!! Jedino sto ti pozicija na desnom stopu slabije svetli inace sve ostalo je perfekcija!!!

Link to post
Share on other sites