Recommended Posts

Bilo bi lepo da organizujemo neko pice, da se upoznamo ovo ono... Dakle pozivam Novosadiste na okupljanje :suicide2:

jes da nisam neki znacajan lik, ali eto... ovako se osecam kao da zivimo na 1000km jedni od drugih, totalno bezlicno... :suicide2:

ko hoce nek mi posalje tel na pm pa da se dogovorimo za neki dan i mesto kad svima bude odgovaralo :preved:

poz

Link to post
Share on other sites

ajde jedno okupljanje na miseluku, posto sam ja iz indjije dolazio bi i u NS i BG na ta okupljanja hehehe, samo neka bude subotom :preved:

Link to post
Share on other sites

Moze, moze, ali gadno je vreme sada za Miseluk... Isao bi i ja u BG samo sto ne znam ni jednu ulicu, nista... A i ovako sam istraumiran od voznje po bg-u... :S

Link to post
Share on other sites
Bas bih voleo da te upoznamo,da bar ima vas nekoliko tu pa da se iskombinujete i podelite troskove bilo bi super

ma problem i je taj sta sam samo ja ovde ti je sve neka audi furka golf ovo ono a ima i bmw-loodjaka ali vecina ih za comp smatra da je to dio bmw-a i sve to uvjek radi pa tezi slucaj da bi neko htio

ali zacrto sam dva plana doc kod vas i M3 kupiti kad tad :)

Link to post
Share on other sites

Moze, cim djunta bude u voznom stanju eto me... :)

Ovaj forum mi je bas prirastao uz srce, ne znam sta bih bez vas ljudi :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

ja cu vam javiti... ako registrujem do tada... :acute: sad cu ti poslati tel na pm pa me cimni ili jos bolje posalji poruq ( da znam da si to ti) pa cemo se cuti u subotu...

Link to post
Share on other sites
ja u subotu zavrsavam sa poslom oko pola 1 pa tamo oko jedan naj bolje??!!

ako ne budem sprecen,stizem u 13h i ako nas vreme posluzi

Link to post
Share on other sites

novosadjani oce biti okupljanja u nedelju 06. aprila tada cemo ja i wisp biti u novom sadu pa ako cete da blejite da vam se pridruzimo i da se bolje upoznamo.....

Link to post
Share on other sites

brate ako bude lepo vreme naravno da cemo biti!!danas je bila ludnica,bilo je 200 motora i naravno kola!!ja sam mojim dizelom se nesto palio kao jurcam ovo ono kad iza mene nova trojka M i nova petica M trkaju se!!:)skenjao sam se kako kola idu!!:pleasantry:)

Link to post
Share on other sites