Recommended Posts

ako je neko zainteresovan sa foruma cena je 5800fix. sad registrovan ,mene kostao mnogo vise ,ali naslo se nesto interesantnije .

Link to post
Share on other sites

pozornost ! - HOP se kaze tek nakon doskoka !

Brate,mozda sam ja glup,ali stvarno u poslednje vreme ne kapiram nijedan tvoj post(ako mogu tako da nazovem tvoje komentare).

Neznam da li citas neku zbirku narodnih poslovica i doskocica pa to prepisujes na forum,ali stvarno nisi interesantan.

Ako ce tvoj odgovor na ovo da bude "glup si" :pleasantry: ,onda bih te zamolio da me opametis time sto ces bar da probas da objasnis ove doskocice koje pises i kakve to veze ima s mozgom,a pogotovu sa evo konkretno ovim Topicom???

Link to post
Share on other sites

zasto mislis da cu ti reci da si glup???

necu ... necu , ali primecujem da bi voleo ....decko je u najavi tj pohvalio se da ce kupiti drugi bmw ... a u mome selu (voljena SUMADIJA) se kaze "prvo skoci pa kazi hop"

vidi , ja sam za razliku od tebe citao onda kada je trebalo , pa tako te osnovne stvari (prvi razred osnovne skole) na zalost znam !

To sto ti nisam interesantan nikakva vajda , tamo gde treba odlicno se "snalazim"

inace ... pun mi je BRE k, citanja novina i desavanja u susednoj nam drzavi , dok na primer ovde to automatski znaci da je pocelo takmicenje "ko ce im pre u bulju" !!!

mene npr cudi da nisi primetio "njegov" pravopis , i gestikulaciju recima , ali ti zato stara SRPSKA poslovica smeta tj ne razumes je ... i onda se ljudi mojih godina pitaju gde i zasto izgubise mladost ( neki mladost a neki glavu ) ... da ne duzim suvise je to informacija odjednom za tebe !

Link to post
Share on other sites

pontdom'

prijatelju ovo je bmw forum ,a tvoje obrazovanje ovde nikoga ne zanima i ne mogu biti svi akademski gradjani prvog reda kao ti,niti sumadinci kao ti ,niti srbin kao ti ,niti psiholog kao ti, a ponajmanje ser..a kao ti .zato bih te zamolio da nas postedis tvojih postova koji nemaju veze s vezom o temama .

Link to post
Share on other sites

zasto mislis da cu ti reci da si glup???

necu ... necu , ali primecujem da bi voleo ....decko je u najavi tj pohvalio se da ce kupiti drugi bmw ... a u mome selu (voljena SUMADIJA) se kaze "prvo skoci pa kazi hop"

vidi , ja sam za razliku od tebe citao onda kada je trebalo , pa tako te osnovne stvari (prvi razred osnovne skole) na zalost znam !

To sto ti nisam interesantan nikakva vajda , tamo gde treba odlicno se "snalazim"

inace ... pun mi je BRE k, citanja novina i desavanja u susednoj nam drzavi , dok na primer ovde to automatski znaci da je pocelo takmicenje "ko ce im pre u bulju" !!!

mene npr cudi da nisi primetio "njegov" pravopis , i gestikulaciju recima , ali ti zato stara SRPSKA poslovica smeta tj ne razumes je ... i onda se ljudi mojih godina pitaju gde i zasto izgubise mladost ( neki mladost a neki glavu ) ... da ne duzim suvise je to informacija odjednom za tebe !

Vidim da je ovo meni nesto bilo upuceno,mada je glupo o ovme raspravljati u temi gdje je covjek objavio svoj auto ...a ti ih punis koje kakvim glupostima naravno bespotrebnim al dobro ti znas ocito najbolje cim se toliko razumijes u prapois svaka cast! ja sam mislio da je ovdje bit i jedina bit ljubav i iskustva prijedlozi kritike nasih ljubimaca...tj BMW-a a da te pitam jos jel to problem sto cu si kupiti ili sto planiram kupit bmw cabrio mislim stvarno...

Link to post
Share on other sites

Mole se lektori da pripomognu napacenom narodu :D

Valjda kako se vreme promeni na gore, tako ljudi pocnu da "ujedaju" i na ulici a i za racunarom. Evo bas me naduva k****m neki nesrecnik sa foruma ni krivog ni duznog, sta treba, da se prozivam za pola gerontoloskog. To sto je naprcao cetrdeset i koju u dupe i jos ima vremena da mene "omladinca" vredja...

Forum se pravi za druzenje, pomoc, sakupljanje saveta i znanja... ako to prestane da funkcionise, jbg- gasite forum.

Link to post
Share on other sites

pontdom'

prijatelju ovo je bmw forum ,a tvoje obrazovanje ovde nikoga ne zanima i ne mogu biti svi akademski gradjani prvog reda kao ti,niti sumadinci kao ti ,niti srbin kao ti ,niti psiholog kao ti, a ponajmanje ser..a kao ti .zato bih te zamolio da nas postedis tvojih postova koji nemaju veze s vezom o temama .

ma volim i ja tebe ..ali DZ , ne mozes da zatrudnis !

Link to post
Share on other sites

uglavnom izmedju ovoga i crne kocke....kad bi birali...kocka je winner

Link to post
Share on other sites